Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az Aranyászok finom? Neked ízlik?

Az Aranyászok finom? Neked ízlik?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van akinek ízlik, van akinek nem, nekem pl. nem, de nem találtam még olyan alkoholos italt, ami ízlene, ezért nem szoktam piálni.

19/f

2010. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én nagy sörös vagyok, de nem nagyon szeretem, nyáron könnyű sörnek jó, a Kőbányaival említeném egy lapon.


22/F

2010. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én nem szeretem a söröket.
2010. okt. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
egynek jó.
2010. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Gut. Besser. Gösser.
2010. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az Aranyászok nekem nem jön be, a Soproni és a Borsodi sokkal jobban ízlik. Soproniból különösen az 1895.


Külföldi sörökről nem nyilatkozok, az külön fejezet ;)

2010. okt. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ár/érték arányban az egyik legjobb sör itthon.
2010. okt. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
már akinek ez ízlik, az így értékeli, mint az előző
2010. okt. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 naszvadiakos válasza:

Több aranyérmet nyertek a magyar sörök a Monde Selection nemzetközi minőségellenőrző intézet szigorú versenyén.


Aranyérmet nyertek a Dreher Sörgyárak Zrt. Arany Ászok, Arany Ászok Félbarna, Dreher Bak, Dreher 24, és Dreher Classic termékei.


Az Arany Ászok és a Dreher Bak kategóriájuk legmagasabb elismerését a Nagy Aranymedált (Grand Gold) nyerték el. Ezt az elismerést azok a termékek kapják, amelyek minden vizsgálati szempont, azaz a laboratóriumi elemzésektől az érzékszervi vizsgálatokig 90 százalék fölötti eredményt érnek el.


A Heineken Hungária Zrt. Soproni márkája a Nemzetközi Kiváló Minőség Trófeát nyerte el, ezt a díjat azoknak a márkáknak adják, amelyek három egymást követő évben is elnyerik kategóriájuk aranyérmét. Ugyanebben a kategóriában a Dreher Classic is a legjobbak közé került. Ez a sörfajta immár kilencedik alkalommal lett aranyérmes a nemzetközi megmérettetésen.


Az 1961-ben Belgiumban alapított Monde Selection független minőségértékelő intézet célja, hogy megtalálja, és elismerésben részesítse a világ legkiválóbb minőségű termékeit. A brüsszeli székhelyű nemzetközi minőségértékelő intézet évente rendezi meg a versenyt.


A sörök zsűrizésében neves sörfőzők, vegyészek, Michelin-csillaggal rendelkező séfek, mester sommelier-k, táplálkozás és egészségtudományi szaktanácsadók, kutatók, valamint a legjelentősebb nemzetközi söripari szervezetek szakértői vesznek részt. Több mint 70 világhírű szakember 4 hónapon keresztül ízlel és minősít 20 különböző paraméter alapján.


MTI/para

2010. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"... ugyanebben a kategóriában"

Mit keres a Dreher egy lapon a Sopronival??? És ki találta ki hogy a Soproni a jobb?! Mostantól negatívumként értelmezem ha valamin ilyen csillag van :D

2010. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!