Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sörből a csapolt a legjobb?

Sörből a csapolt a legjobb?

Figyelt kérdés
Én úgy tapasztaltam, hogy a sorrend a következő: csapolt, üveges, dobozos és végül a PET palackban lévő, de ez azt hiszem csak a Kőbányainál van itthon. A frissen csapolt jó habbal lévő sör lehet azért is esik olyan jól, mert akkor általában társaságban van az ember.

2023. máj. 20. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
A felállított sorrended valós. A csapolt a legjobb igen!
2023. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Jobban forog, frissebb. Lédig, mennyiségi arányban kevesebb behatás éri akár fejtés, akár tárolás alatt. Sötétben van a termék, akár a dobozban. Kevesebb a karbonizáció, magasabb a fogyaszthatóság mértéke. Nagyobb a helyes hőfok esélye.
2023. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az üveges dobogóst megcserélném mivel a dobozos fény nélkül sotetbeierik mint a hordós.
2023. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MolotovPunk ***** válasza:
A legtöbb helyen fel van vizezve a csapolt sör, legalábbis én régebben több helyen tapasztaltam olyat. Pl. (Rendezvényeken, koncerteken.) Így én az üveges és dobozos sörre szavazok! Ott is inkább a minőségi sörökre inkább.
2023. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fesztiválok, hasonlók kb 1-2%-a az összes sörvolumennek. Normál vendéglátósok már nem engedhetik meg maguknak, sem a Nébih büntetéseket, sem a fogyasztók elvesztését, sem a pereket a gyártókkal.
2023. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csapolt a legjobb, persze csak akkor, ha friss és nem vizezett.
2023. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen, ez a sorrend
2023. máj. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez a sorrend.
2023. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!