Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 17/F-nek gáz, ha nem felesezik...

17/F-nek gáz, ha nem felesezik, hanem csak borozik vagy sörözik egy kocsmában?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 18:12
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Ha a környezeted gáznak gondolja, akkor ők a gázosak, én 23/f létemre nem igazán szeretek sörnél töményebbet inni kocsmában, lassan megszokják körülöttem. Ne hagyd, hogy belehajszoljanak a fölösleges ivásba, ha neked a sör és a bor jön be, neked ez a személyiséged, nem kell mindig mindenkihez igazodni. Légy önmagad.
2010. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akarok, de elvileg még sört sem kaphatnál a korod miatt. Komolyra fordítva: épp ma beszélgettem egy 58 éves pasassal, sok minden szóba került, így az is, hogy ő életében nem ivott még pálinkát, töményet. Nagy ritkán bort, de csak minőségit, 1-1 pohárkával. Ő sörös, világéletében az volt. Röviditalból fiatal korában max. likőr, abból is csak húsvéti locsoláskor. Ha neki 58 éves koráig nem volt ciki, hogy nem iszik töményet, neked miért lenne az? Nem attól penge egy csóka, hogy jól beseggel a felesektől.
2010. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Van, aki egyáltalán nem iszik alkoholt (persze ez nem én vagyok... :D)
2010. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
a sör a bor a pálinka csússzon le a torkunkba
2010. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

milyen kérdés ez te.mi az hogy gáz ha nem felesezik csak sörözik borozik.


ha bemegyek egy kocsmába és én kávét kérek vagy vizet akkor azt fognak adni és meg is fogom inni bent.

2010. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Végre egy fiatal aki nem akkor érzi jól magát, ha iszik. Egyáltalán nem gáz, tartsd meg ezt a jó tulajdonságodat.
2010. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Inkább az a gáz, hogy 17 évesen kocsmába jársz.
2010. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én 20/F vagyok, egyáltalán nem iszok alkoholt, akár gáz, akár nem, én leszarom, és büszke vagyok rá.
2010. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
nem gáz,inkább szomorú hogy itt tart a világ,hogy egyáltalán ilyen kérdés megfogalmazódhat valakiben.Ha a haverjaid azt gondolják gáz,akkor se törődj velük,az ő májuk fog tönkre menni nem a tiéd ^^
2010. okt. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Igen gáz mert akkor nem él meg a kocsmáros úgyhogy felesezz!!!
2010. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!