Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért sokkal ütősebb nekem...

Miért sokkal ütősebb nekem egy jó hideg dobozos sör mint az üveges?

Figyelt kérdés
Ha van egy dobozos 5 százalékos sör az rám sokkal jobban hat mint ugyanaz a sör üveges változatban. Ennek mi lehet az oka? Dobozos sörből megiszok mondjuk hármat négyet sokkal jobban hat mint üveges sörből dupla annyi. A hétvégén esküvőn voltam és csak üveges heineken volt elvileg 5 százalékos le akartam inni magam megittam vagy 10 et de nem hatott úgy mint vártam. Dobozos sokkal jobban hat és azt nem értem miért. Máskor is amikor ittam üvegeset észrevettem sokkal gyengébb hiába ugyanannyi százalékos. Ki hogy van ezzel?

2023. júl. 10. 16:05
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Csak soproni üveges sör volt meg heineken de Sopronit nem akartam inni mert az még dobozos változatban is gyengének találom.
2023. júl. 10. 16:06
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Placebo.
2023. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi.koze a csomagolashoz.

Pl uvegeset otthon iszod, amikor ettel mar, kipihent vsgy. Dobozosat barhol, ahol ezek nincsenek

2023. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2:)))
2023. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ütősebb, a számok nem hazudnak. Dolgoztam sörgyárban, ugyanonnét ment a sör a palackfejtőbe mint a dobozra. Csak úgy érzed.
2023. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Igazi paraszt vendég, aki azzal a céllal ül le, hogy legigya magát egy lakodalomban. Jó eséllyel zabáltál is ész nélkül, amennyi beléd fért, ezért hatott rád másképp.
2023. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jártál te valaha esküvőn? Ott mindenki iszik aki megteheti.
2023. júl. 10. 17:30
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
igen, jártam. Érdekes módon képes voltam normális mennyiséget inni, ahogyan mások is. Úgy leülni, hogy most le akarom inni magam, hatalmas prosztó dolog.
2023. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja azért van korlátlan ital fogyasztás. Hol élsz te milyen bolygón? Te nem szereted a piát ok, attól még más ihat.
2023. júl. 10. 17:35
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

9


Persze mindenki annyit iszik amennyi jól esik neki..De azért amikor ilyen korlátlan italfogyasztás van bizonyos eseményeken,akkor azokon szinte biztos,hogy megjelennek olyan személyek akik eszetlenül vedelik a sört,bort,pálinkát és egyebeket.Aztán időnként kimennek a mosdóba rókázna.Majd utána tovább isznak;csak azért mert ingyen van a szesz.Most ebben mi az élvezet?Mert szerintem semmi.

2023. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!