Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hosszúlépés 200 forintért...

Hosszúlépés 200 forintért olcsó vagy drága? Nem borkimérés, presszó.

Figyelt kérdés

2023. aug. 18. 12:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
lehet hogy flakonos borból készül, nálunk egyik helyen az volt régebben ilyen olcsó
2023. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Végigkóstoltam sokféle kannásbort, illetve ezt is kértem tisztán. hagyván felmelegedni. Nem flakonos.


Sőt mi több, vettem attól a termelőtől, aki oda szállítja, tényleg ugyanaz a bor. Jellegzetes.

2023. aug. 18. 20:53
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon olcsó, de egyáltalán nem elképzelhetetlen.


Pécsen pár hete én is 240 forintért ittam rozé hosszúlépést (a kisfröccs 200) egy amúgy népszerű helyen, és még csak kifejezetten rossz sem volt.

2023. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Mojjo ***** válasza:
@13: Nem is azért kamu a kérdés, mert teljesen lehetetlen. bár rendkívül valószínűtlen azért, a 240 az pont 20%-al drágább a 200-nál, ami így arányosan elég jelentős különbség. De ha lehetséges is, azt senki nem gondolhatja komolyan, hogy valakinek meg kell kérdeznie a neten, hogy ez most olcsó-e vagy drága. A kérdező szórakozik velünk...
2023. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mojjo: Én azért nem zárnám ki, hogy van olyan, akinek fogalma sincs, hogy vannak ma az árak egy kocsmában. A kérdező nem tűnik trollnak, és olyannak sem, aki reklámozni akar egy helyet. Meg 1000 forint alatt ma is simán hozzá lehet jutni boltban 2 liter borhoz, annak decije max. 25 forint, 2 deci szóda nem drága, szóval miért ne lehetne azt gondolni, hogy 200 forint reális ár egy presszóban egy hosszú lépésért? Pl. falun, és annak, aki évi kétszer jár ilyen helyre.


Egyébként ma Szekszárdon jártam a Fradi Büfé nevű kis varázsos helyen, és 160 forint volt egy fehér hosszúlépés (rozé nem volt :D). Aztán átmentem pár száz méterrel arrébb, ott 600 forint volt egy jobb helyen. Bár finomabb is volt.

2023. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!