Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A kannás a spárban kapható 2...

A kannás a spárban kapható 2 literes völgyesi bor?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából mindegyikben van.
2023. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Milyen népszerű lett manapság a 2 littyós legalja flakonos. Ez az 5-6.-dik kérdés róla. Ugye te nem a zomelié vagy, aki ezerrel reklámozza ezt az ihatatlan lőrét?
2023. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 azt se tudom mi az a zomeliè 😃 nem reklámozom viszont tényleg olcsó és hamar üt berugásra tökéletes csak kíváncsi vagyok ha kannás bornak számít akkor mi a baj vele sokan ellenzik a kannás borokat de miért ?
2023. aug. 22. 17:43
 4/5 Phoney ***** válasza:
95%
Mert szar az íze és általában picsamásnapos is vagy tőle, de ha nálad nem így van vagy nem érdekel, akkor nem kell foglalkoznod vele, elég ha elfogadod, hogy másoknak igen.
2023. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zomelié vagyok és csak a SPAR Völgyes borát fogyaszd. Megérdemelné a Palásti borászat, hogy Magyarország első számú bora legyen a Völgyes
ápr. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!