Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fügebor készítése kor az...

Fügebor készítése kor az egyes le szűréseket össze lehet e önteni, vagy külön tároljuk?

Figyelt kérdés
2023. szept. 9. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha ősze öntőd és egy le szü rés rom lóban volt, akór az egész meg rómlík. Ha nem öntőd ősze akór csak az a szürés, ami fertöződt volt.


Próbáltam a saját nyelveden válaszolni, mert a google fordító nem ismerte fel a nyelvedet.

2023. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mikrofonról mondtam a kérdést...

Nem az én nyelvemen válaszoltál, az "én nyelvemen" csak annyi az eltérés hogy mikrofonról így darabolja szét.

Például az 'össze' az nálam is össze nem pedig 'ősze'...stb.

2023. szept. 10. 01:06
 3/9 anonim ***** válasza:
2: látom, sikerült megtalálni a lényeget és a humorérzéked is remek.
2023. szept. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilván össze lehet de inkább csak forrás után.
2023. szept. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-asnak:....szerintem mindenki számára egyértelmű hogy nem a saját nyelvem... A többi stimmel ne ha....
2023. szept. 10. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:
5: lesz még több verzió vagy elengeded már? Nagyon kínos vagy.
2023. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Neked biztosan
2023. szept. 10. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem én magyarázkodom folyamatosan. Persze akin a fügebor meg az autokorrektes telefonos nyelvtan is kifog, attól mit várna az ember.
2023. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na mi van Nem bírsz leakadni?

.... Nem te magyarázkodsz.... Hát persze

2023. szept. 11. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!