Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Most hogy újra világoskék a...

Most hogy újra világoskék a Löwenbrau a minősége is jobb lett?

Figyelt kérdés
2023. okt. 30. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Ugyanaz a borsodi sörgyári legalja minőség.
2023. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Miért gondolják mindig az egyszerűbb népek, hogyha a csomagolás változik, akkor a termék is változik...?
2023. okt. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ársapkás Alispán ***** válasza:
Ennek a márkának itthon már rég lőttek.
2023. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Phoney ***** válasza:
100%

tegnap 08:12

Söröknél nem tudom, hogy megy, de amúgy igenis gyakori, hogy egy termék a csomagolással egyidőben "újul meg", még olyan italoknál is (pl. régi whiskymárkáknál), amiknél az a narratíva, hogy a tartalom száz éve örök és változatlan.

2023. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem minden esetben, de valamikor változik! Dreher Gold receptje például szerintem változott a csomagolással együtt! Nem a Classic-ról beszélek, hanem ténylegesen már a Goldról, az eredeti “terepzöld” árnyalatú dobozos pocsék volt, csak az üveges finom, de amióta megújult a design, és a Dreher-logó mindent “bepöttyöz”, azóta a dobozos Gold is finom lett, nagyon ízlik! Persze ez csak példa, nem akarok eltérni attól, hogy a kérdés a Löwenbrauról szól!


Kérdező, erre nem lehet mit mondani, kóstold meg, és majd eldöntöd, hogy Neked mennyire ízlik! Persze az eredeti német Löwenbrau Original ellen semmi esélye az itthoninak, de ha változtattak a recepten, az az ízén úgyis érződik majd, akármelyik irányba (jobb vagy rosszabb) !

De most azért nekem is felkeltetted az érdeklődésemet, nem is tudtam, hogy újra világoskék lett, na ezt majd én is megkóstolom!

2023. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mindentudó99 ***** válasza:
86%
Pedig milyen finom és olcsó volt mikor először bevezették a piacra.
2023. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!