Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Januártól a flakonos "borok"...

Januártól a flakonos "borok" is ebbe az 50 Ft-os visszaváltható kategóriába kerülnek?

Figyelt kérdés
és gondoljátok a fogyasztói rétege majd lelkesen vissza is hordja egyesével az automatákba az 50 forintokért? el tudtok képzelni olyat esetleg hogy a gyártók majd váltanak valami más csomagolásra hogy ezzel kikerüljék a sok ugyanúgy eldobált palackot?
nov. 19. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

szerintem nagyon nagy balhé lesz majd ebből


Tuti hogy a boltoknál ez az automata dolog nem fog üzembiztosan müködni


Pl: lesz olyan cucc amire felszámolták az 50 forintot de az autómata "nem ismeri fel"

Lesz olyan hogy tele a raktár igy "átmenetileg" nem veszik vissza ezeket a cuccokat


Sok vitára, és nagy szopatásra számítok.

Valószínüleg a MOL-nak célja is az hogy minnél kevesebbet kellejen ténylegesen visszagyűjteni, mert ugy nála marad a sokszor 50 forint.


Nagy szemétség lesz ez már most megmondom!

nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Attól én is tartok, hogy nem lesz zökkenőmentes. Németországban tök jól működik, ha úgy lenne itt is én nem bánnám. Mindig jól jött a kupon, amit az automata adott, vásárlásnál persze néha elfelejtettem, hogy van, de legközelebb beváltottam.
nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Régen is visszaválthatóak voltak az üvegek és a kólásflakonok.Semmi probléma nem volt.Most se lesz.
nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz rajta betetdij valószínű visszaváltható.Minden pet termékree bevezetik.
nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!