Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A székely sör és a csíki sör...

A székely sör és a csíki sör között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Mindig székely sört szoktam venni ami 455 ft, de csak ma vettem észre, hogy van csíki is, ami ráadásul olcsóbb nála (340 ft) úgyhogy vettem abból párat, de különbséget nem érzek.
dec. 14. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a Csikitől borzasztóan megfájdult egyszer a fejem, a Székelytől meg még sosem.
dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Igyal normalis sort. A 'szekely' sor 450 forintert rablas, amikor normalis Staropramen is van ennyiert es nagyon nem egy kategoria...
dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2# Nekem a Staropramen nem jött be, max csapolva. Kinek mi jön be…

1# Ízre is rosszabbnak ítélted meg?

dec. 14. 22:10
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
1-es vagyok, ízre borzasztó mindkettő, ezért egy húzásra rántottam le a fél litert mindig.
dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor miért iszod?
dec. 14. 22:23
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Már fél éve nem ittam egy kortyot sem.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak; a bódító, zsibbasztó hatásáért ittam - hogy lerészegedjek tőle.

dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem rossz sör egyik sem, marketing viszi előre a Csíki-t mert egyébként elég drágák.
dec. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6# Lerészegedni lehet olcsóbb sörrel is. :D


7# Vettem már kíváncsiságból 700 forintért is üvegeset, na az már tényleg drága és nem volt annyival jobb. 500 forintig nem vészes, ami pedig olcsóbb pl 280-330 ft vagy az alatti, az minden, csak nem sör. Akkor inkább dobok az említett összeghez 100-150 forintot és akkor már megveszek 400-450-ért egy középkategóriás sört, aminek van ízvilága és nincs benne kukoricadara.

dec. 15. 10:54
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ebben egyetértünk, kukoricát adjuk a disznóknak...de 450 körül már Steam Brew is van, erősebb is a Csíkinél kb minden fajta és fényévekkel jobbak. 2 éve vidéken vettem 2 literes PET-palackban 800-ért a Székelyt, úgy azt mondom, megéri. Elvileg a Székely keserűbb, de én sem igazán érzem...
dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na múltkor nem figyeltem és a székelyt ittam, ami ugye nekem bejön.

Tegnap ittam először Csíkit, hát az nem volt valami finom, keserű utóíze volt…

dec. 16. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!