Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szovjetszkoje Igrisztoje...

Szovjetszkoje Igrisztoje pezsgőnek már semmi köze az oroszokhoz? Itt gyártják a hazánkban?

Figyelt kérdés
Csak max megvették a nevét?

#Szovjetszkoje Igrosztoje #gyöngyöző bor
dec. 29. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Semmi köze a szovjet/orosz pezsgőkhöz, az csak egy tankpezsgő azok közül is a legrosszabb, valahol az alföldön a szar borok földjén gyártják
dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már régen itthon gyártják,Izsákon.
dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Egyrészt ennek sincs semmi köze az orosz pezsgőkhöz, másrészt az orosz pezsgőknek sincs semmi közük úgy en général a pezsgőkhöz:) Már csak definícióból adódóan sem.
dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

#3


A Szovjet pezsgők (az igaziak) nagyon is minőségi pezsgők voltak.


Nálunk a rendszerváltással eltüntek, mert a szabadpiacon nem boldogultak

Ezt a nosztalgiát akarja a szovjeckoje igrisztoje gyártója kihazsnálni.

De mint írtam a szovjeckoje igrisztoje néven árult peszgő az egyik leggyengébb pezsgő amit nálunk kapni lehet!

dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Leggyengébb? Minőségben TALÁN, alkoholban viszont erősebb, mint egy Törley, BB, vagy Hungária! Az édes pezsgők szoktak a leggyengébbek lenni, de Szovjeckojéból még az is legalább 11.5-12 % körüli!


Anno a rendszerváltás előtt kapható volt itthon ugyanezzel a névvel egy pezsgő, ami tényleg szovjet volt, de a rendszerváltás után megszűnt az itthoni forgalmazása.

8-10 éve még promóciós reklámokban tűnt fel “újra”, hogy megint van, a Royalsekt Zrt. forgalmazza “itthon”. Aztán lett is belőle egy kisebb botrány, amikor kiderült az átverés, hogy csak a neve ugyanaz, de ez magyar pezsgő, semmi köze a ruszkikhoz, a Royalsekt pedig nem csak a forgalmazója, hanem maga a gyártója is!

dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4: erösen vitatkoznék, ma ittam és luxus pezsgö minöség! Ittam Moet & Chandont régen, na ez a Szovjetszkoje 100% Möet íz. Nem tudnék különbséget tenni. Amúgy egyik sem ízlik, Veuve-t szoktam inni.
dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
BB a jó! (bb mint a Törley!
jan. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7, kinek melyik! Nekem egyforma, anyámnak meg pont a Törley ízlett jobban a 2 közül.
jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!