Mikor vezethetek?

Figyelt kérdés
Ha kb délután 2-3 és este 8 között megittam egy uveg bort és egy pohár sört, reggel 7:45kor vezethetek? Elég kb 12 óra hogy kimenjen?
jan. 12. 19:11
 1/5 mantis religiosa ***** válasza:

Vacsorázz meg bőségesen, hamarabb lebomlik.


www.alkoholkalkulator.hu

jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most beirtam ide, úgy hogy 14:00 2 deci bor, 15:00 2 deci bor,16:30 2 deci bor és 18:00, 2 deci bor. Aztán 19:50 egy 3.33as sör. Azt adta ki hogy hajnal 3:50kor már vezethetek..ez szerintem így nem oké én biztos vagyok benne hogy addigra nem menne ki az a mennyiség...vagy amiatt hogy nem 1-2 óra alatt ittam ezt a mennyiséget kimegy hamarabb? De így is kb egész délután/ kora este iszogattam ezt a mennyiséget...tehát attól hogy hogy nem pár óra alatt ittam egy a mennyiséget attól még nem volt szünet
jan. 12. 20:00
 3/5 anonim válasza:
Hát jobb aznap inkább semmit
ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Ha este ittam kb 8ig, akkor másnap egész nap ne vezessek?
ápr. 18. 10:41
 5/5 anonim válasza:
Jaaa neeem, bocs, félreértettem – este ha iszol keveset, másnap reggel vezethetsz. Főleg ha eszel is. Azért 8 óra alvás… Kevésnél többet meg sose igyál.
ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!