Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legrosszabb sör amit...

Melyik a legrosszabb sör amit valaha ittatok?

Figyelt kérdés
jan. 20. 20:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20:jaa, én azt a magyarra értettem, de után néztem, az már sokkal jobban néz ki külsőre.
jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
47%

Tudom. Egy időben ilyen magyarosított nevelből volt sok. At aranyhordó is. Az elég vacak volt.

Boldogult (már nem is annyira) fiatalkoromban a Stella Artoa(?) nemőnek számított. De a hazájában az volt az ottani kőbányai.

jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Rocky Cellar, Königsbrau, ami így eszembe jut. Ezek még a kukoricás moslékok közül is kilógnak.
jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Argus Strong - na az valami kegyetlen, a legkeserűbb sör, amit valaha kóstoltam! A sör persze önmagában jó, de ezt muszáj volt felöntenem üdítővel, viszont még úgy is eléggé pocsék volt!
jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Hazai nagyüzemi lágerekkel kezdtem, hát mindegyik borzasztó élmény volt. Elmúlt években pedig az új Asahi.
jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
#26, mi bajod van?
jan. 25. 08:35
 27/27 anonim ***** válasza:

Lidl: Deep Nagyon rossz íze van szerintem.

Rettegett Ivár: Kaptam. Nagyom magas alkohol tartalmú barna sör. Magában nekem fogyaszthatatlan. Világos sörrel keverve viszont jó!

jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!