Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legrosszabb ízű...

Melyik a legrosszabb ízű szilva pálinka a piacon?

Figyelt kérdés

Nem házi pálinkára gondolok, hanem amit boltban, webshopban legálisan megvehetünk.


Milyen volt?


jan. 21. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Szilvapálinka.

Gondolod, valaki végigkóstolta az összeset és sorba is tudja tenni?

jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na melyik? Szabad a gazda.
jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, eddig 3 fajtát próbáltam a házin kívül, azok jók voltak.

Kíváncsi vagyok milyen az, ami "rossz", megkóstolnám.

jan. 21. 21:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a megfogalmazás tényleg nem a legjobb. Nyilván senki se kóstolta az összeset, így a legrosszabbat nehéz lenne megtalálni. De biztos van valaki, aki kóstolt már sokfélét, és azok között volt olyan, ami nem volt valami jó.
jan. 21. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyilván az ára is mutatja melyik a leggyengébb minőségű.

De annyira rossz nincs mint egy cefrézéssel elrontott házi pálinka.

jan. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Phoney ***** válasza:

Pálinkából sajnos durván hibás tételek is vannak (vagy legalábbis régebben voltak) kereskedelemben, de mivel a legalja pálinkák nem egy konkrét főzde termékei, hanem összeöntött maradékok (vagy ha mégis, akkor is olyan gyümölcsből készülnek, amilyen éppen kéznél van), így szerintem nincs állandó legrosszabb.


Az ár egyébként nem igazán indikálja a "borzasztóságot", mivel finomítóoszlopos pálinkafőzdékben (ami majdnem az összes ker. főzdét jelenti) a legszarabb pálinkánál is adott a választás, hogy karakteresen szarízű legyen, vagy inkább seízű. A cefrézést meg ugyan nem rontják el, de ezek időnként olyan selejt gyümölcsből készülnek, hogy az úgyis cefrehibás lesz. Vegyesből pl. vettem már olyat, ami hamisítatlan "szar házipálesz" volt...


Ami abszolút hihetetlen moslék volt még a legolcsóbb pálinkák között is, az a "Szabolcsi Pálinka" széria volt, zsebrakétában meg golyvásüvegben árulták, na a szilvában konkrétan erősebb volt a utópárlatos fazékíz, mint a szilva... de szerintem azt már nem lehet kapni, mert talán a Zsindelyesé volt, annak meg már vége.

jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pl a Lidl-ös Stamp! nevű csoda műanyag pohárban elég aljas :)
jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7# ezért nincs ráírva hogy pálinka.
jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!