Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Más is szokott rajtam kívül...

Más is szokott rajtam kívül annyira megborulni, hogy haza teleportáljon?

Figyelt kérdés
Egy darabig tudom mi van, aztán egyszer csak megszakad minden és már otthon az ágyban ébredek, másnaposan. A haverok meg kérdik, hogy hová mentem szó nélkül, de én magam se tudom mi történt.
febr. 1. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem kellene annyi sört, bort, pálinkát inni citromszörpre
febr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Málnaszörp volt az bocsánat. :S
febr. 1. 13:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

:D

Én mindig is szerettem volna teleportálni, de még sose sikerült. Nem tudtam, hogy így kell csinálni :D

febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:

Én életemben egyszer teleportáltam és pont nem voltam ittas. Azóta sem tudom, az hogy sikerült, nagyjából 3 óra esett ki.

Amikor ittam, szerintem hamarabb éreztem magam kicsit rosszul/kényelmetlenül minthogy eljussak a teleportáló szintre és mindig hamarabb befejeztem. Amikor már egy picit érzed, hogy zavaros a fejed, az nekem már kényelmetlen, ott mindig megálltam.

febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire soha nem sikerült berúgni, gratulálok.
febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem már többször is volt ilyen eddigi életemben. Van amikor azért néhány képfoszlány még beugrik, hogy hol voltam, merre járkáltam, de valamikor tényleg teljes képszakadás van.
febr. 1. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem képszakadás volt, de az nem ilyen hoppá itthon vagyok dolog. Ezek mindig valami traumatikus esemény után, menekülésként voltak. Meg harmadnapos is voltam a végén. Nem volt vicces, és nem vagyok rá büszke.



Ha neked ez nem ilyen, az a te dolgod.


Mondjuk szerintem az a minimum, hogy ne a haverodnak kelljen terelgetnie, szóval szerintem kultúr ember ha önjáró üzemmódban nem megy haza, nem issza le magát a sárga földig.

febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ó hogyne. Fiatl koromban rendszeresen. Bár gyakoribb volt az indulás és az érkezés közötti memóriavesztés.
febr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen teljes, több órás képszakadásig sose ittam még magam, de olyan volt már hogy apró részletek így kiestek. Például az megvolt ahogy a buszon utazok, és koncentrálok hol kéne leszállni, de az már nem hogy le is szálltam-e vajon. Persze valószínűleg igen, mert hazaértem :D

Amúgy ilyen talán 1-2x fordult elő. Ha bulizni is megyek szoktam érezni, hogy mikor kell megállni a piával.

febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!