Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vélemények a Brockmans ginről?...

Vélemények a Brockmans ginről? Mi a különbség az Agave Cut és a Premium Gin között?

Figyelt kérdés

Még nem ittam Brockmans gint, szeretném megkóstolni, illetve koktélokat csinálni belőle, egyet rendelnék belőle, csak nem tudom Brockmans Agave Cut vagy Brockmans Premium Gin legyen. Valaki aki ismeri ezeket tudna segíteni?

Illetve ha ebben az árkategóriában ismertek jobb gineket, akkor nyugodtan javasoljatok.



#koktél #gin #Brockmans
márc. 22. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nemrég kaptam Brockmans gint az egyik barátomtól, nekem nagyon ízlett, kellemes íze van. Ilyet:

[link]

Egyetemistaként én nem tenném koktélba, ahhoz drága, koktélba jó a Befeater, Kalumba vagy Bombay is, a Brockmans magában is nagyon finom.

márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvasná a kérdést, annak írnám hogy tényleg nagyon finom magában a Brockmans gin, nekem is nagyon bejött.
ápr. 16. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!