Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol lehet spirytus 95% vokát...

Biró_Zs kérdése:

Hol lehet spirytus 95% vokát kapni?

Figyelt kérdés
Haverom szülinapjára akarok venni valami ütőset ,de sehol nem találok ahonnan lehetne kapni.

ápr. 1. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd a francba, nem jó az semmire, csak megpusztulsz tőle ha keveretlenül iszod, ha meg már úgyis kevered akkor vegyél egy komolyabb Tátrateát.
ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan az előttem szóló is írta;ilyen erős szeszt nem lehet magában inni.Mindenképpen hígítani kel.Minimum olyan 60% körülire..Úgyhogy én ajánlom helyette inkább a szűretlen St.Hubertust.Az pont 60 %-os és iható hígítás nélkül is.Kellemes,enyhén narancsra emlékeztető íze van.Tessék:

[link]

ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Agysejteket 5-perc alatt hazavágja.
ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején mikor még lehetett kapni 96%-os tiszta szeszt;én egyszer megkóstoltam csak úgy tisztán..Az magában nem embernek való..Marja a szájat a nyelőcsövet..Ááh borzalom.Úgyhogy hiába vennél te ilyen 95-ös spirytust úgyis hígítani kellene.Legfeljebb fakíroknak való az magában.
ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Remek sörök és barley wine-ok léteznek viszonylag elérhető áron. Általában nagyon itatják magukat (vélemények böngészése ajánlott a főbb kóstoló platformokon, mint untappd, ratebeer, beeradvocate, stb, keress rájuk úgy, hogy név alternatives, majd azok közt a jókra is
ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ajándékot megitatnám az ajándékozóval :-)

Ahogy már írták, élvezeti értéke mínuszos, arra jó, hogy marja a nyálkahártyát hígítás nélkül.

Virtusból, fiatalon persze meg lehet kóstolni, de nem ajándékoznék ilyet, mert ha a haverom az egészségét kockáztatja, megteheti, de ne én adjam a kezébe a fegyvert.


Huszon-évesen én is megkóstoltam tisztán a 80 százalékos spitzet, semmi jó nem volt benne.

Tömény szesz, megittunk egy centest, amitől nem rúgtunk be, de egész este nem volt kedvünk inni többet, én még néhány napon keresztül fájt a nyelőcsövem.

Ez persze a refluxal összefüggő probléma volt, de a tömény szesz rontott rajta rendesen.

A legtöbb embernek megvan a bulizós korszaka, nekem is megvolt, de lemúlt rólam, már nagyon régen nem iszom meg egész évben annyi alkoholt, mint anno egyetlen buliban.

A 60 százalék fölötti szeszeknek nincs tisztén fogyasztva élvezeti értékük.

ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!