Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen bor való forraltbornak?...

Milyen bor való forraltbornak? (édes-száraz stb) Egyébként a tablettás borokat is meglehet csinálni forraltbornak? (asztali koccintós, ilyesmik)

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem vörös félszárazból lehet a legfinomabbat forralt bort csinálni. Fehéret is lehet finoman ízesíteni, de a vörösnek van meg a teste, zamata hozzá. Nem érdemes tablettással elrontani, mert forralva se tesz jót az egészségednek. Jó minőségű kékfrankost vettem 3 napja a Tescoban, 245ftba került. Szerintem ez nem pénz érte.
2010. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pár évet csipkerózsikáztál, kedves tablettásbozozó.

A boltokban kapható, zárjegyes műanyag palackozású bor nem szükségszerűen rosszabb az üvegpalackosnál. Otthonra, asztali bornak megfelel, forralt bornak is.

Inkább iszom magyar műanyagost, mint chilei vagy ausztrál import bort, aminek az előállításánál megengedett olyan adalék, amit esetleg használva a magyar bort csatornába öntetik.

Ajándékba adni mondjuk snassz, de ha jóra lelsz, borbarátok között nem sértés.

2010. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*borozó

Bocsánat

Előző

2010. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Phoney ***** válasza:

Sze'ntem le légy biztos benne, hogy a csatornába öntetik, ittam már olyan "borokat" boltból, hogy minden naivságom kevés volt, hogy elhigyjem, ez tiszta bor. Azt meg ne is feszegessük, hogy pl. a legolcsóbb aszúkat megcsinálni sem lehetne annyiból, amennyiért adják;)


Ettől persze a chilei stb lehet még rosszabb. Tényleg nem a kanna vagy az üveg dönti el hogy miből van, a legolcsóbb üvegesek sem szoktak jobbak lenni.

2010. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!