Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ezek közül melyik a kedvenc...

Ezek közül melyik a kedvenc italotok?

Figyelt kérdés
Vodka, whiskey, gin, abszint vagy gyümölcspálinka?írjátok meg azt is hogy melyik fajtát szeretitek az adott piából és hogy mivel szoktátok esetleg keverni!
2010. dec. 1. 20:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vodka (Royal) vagy HP. Nem keverem, kísérővel sem öblítem utána a torkom, mert szeretem érezni az ízét. "Női" piákat nem nagyon iszok.
2010. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
pálinka
2010. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Nem szoktam flancolni nagyritkán Vodka is megy de többnyire Absinth esténként hétvégén megy sima pálinka kaja után stb.

Csak a vodkától elhülyülök. érzem is h nem olyan vagyok már mint 2éve feledékenyebb lettem.

18/F

2010. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Johnnie Walker

Black Label, ha arra épp nem telik, akkor Red Label

2010. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Phoney ***** válasza:

Én esküszöm nem értem, hogy lehet a nálunk kapható "abszintokat" meginni, ugyanazok mint a "körteízű szeszesital, 1300 Ft" csak még sz*rabb ízben és 60–80 fokon.


Amúgy ezek közül az abszint, kár hogy itthon nem árulják. (Az Eichelbergert szeretem meg pl. az Obsellot, és jeges vízzel szoktam keverni, mint minden normális ember:D Mondjuk ginnel-whiskyvel is jó [kiütni magad] 1:1:1-ben, csak ahhoz drága.)

2010. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
vodka vagy abszint (:
2010. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:01

Egyetértek veled, sztem az "abszint" nagyon szar és szájvíz íze van...igazit meg még nem ittam.

2010. dec. 1. 21:05
 8/17 anonim ***** válasza:
Házipálinka. Minden, hogy miből, csak pálinka legyen. Imádom. <3 :)
2010. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jim beam és házi pálinka jön be.
2010. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
egyiket se szeretem, azért ha néha iszom, akkor vodkát valamilyen üdítővel. esetleg gin-tonic-ot, de azt is a tonic miatt. bocs, de nem tudok érdemben nyilatkozni... :) de azt vettem észre, hogy az igazi ínyencek a házipálinkára, vagy az igényes whiskey-re esküsznek.
2010. dec. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!