Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha Jägermeistert mélyhűtőbe...

Ha Jägermeistert mélyhűtőbe teszek akkor nem reped szét az üvege vagy nem fagy meg?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 09:49
 1/8 Phoney ***** válasza:
Nem. A tömények nem fagynak meg háztartási mélyhűtőben. Még olyanban sem, ami drága volt. Eccerűennem. És ugyanilyen okból nem is reped meg az üveg, mert az üveget amúgy nem érdekli a hideg.
2010. dec. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

az ablaküveg sem reped meg, ha kint fagy és a többi üveg sem

a jégernek meg a fagyóban a helye!D)

2010. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
60%
cukor miatt elvileg nem tud megfagyni, valami ilyesmire emlékszem, az üveget meg nem érdekli a hőmérséklet, elvan a piával :)
2010. dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocs igazatok van persze az üveg csak akkor szokott szétmenni ha szét fagy ami benne van, de ha a Jäger nem fagy az király akkor úgy behűtöm mint a szél :D
2010. dec. 15. 12:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Különben akkor ezért van minden Jäger díszdobozon egy bekarikázott -20, hogy ez az ideális hőmérséklete?
2010. dec. 15. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Csakis mélyhűtve jó! Ittál már szobahőmérsékletű jagert? Iszonyat.. Ha jól le van fagyasztva kicsit sűrűbb, mézesebb állagú lesz, akkor az igazi.
2010. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem dehogy, undorító lenne szobahőmérsékleten, de eddig csak simán a hűtőbe raktam, na most már hogy tudom bírja, beteszem a fagyasztóba, köszönöm mindenkinek a felvilágosítást;)
2010. dec. 16. 08:50
 8/8 anonim ***** válasza:
egy bizonyos hőfok után sztm egyre rosszabb az íze... én csináltam Jägeres fagyit, hát nem tetszett nah...(nem házi fagyi géppel azt azért tegyük hozzá)
2010. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!