Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legjobb whisky,...

Melyik a legjobb whisky, legjobb árban?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem a Jameson, mert én az írt szeretem
2010. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Phoney ***** válasza:

Nézd, ez csak attól függ, kinek hol tart az ízlése viszkiügyben. Nekem a Bushmills alatt mindegyik kvázi ihatatlan mindegyik (az pl 4-4500 Ft).


De ha megveszem életem első single malt whiskyjét (Glenlivet-et tervezek, vagy helyette valami írt) 10 e Ft körül, akkor utána valószínűleg azt mondom majd, hogy ez alatt nem érdmes viszkit venni, max brandyt vagy vodkát.

2010. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, magas lécről, már nehéz alacsonyabbra tenni, ez így van :D

Házibuliról lenne szó, ahol kólával, esetleg energiaitallal innánk (tudom, hogy azzal nem nagyon lehet) Azért nem szeretnénk sokat rá költeni, mivel minimum 6-an leszünk, szóval gyorsan fogy majd, és még diákok vagyunk zsebpénzzel, nem telik annyira..:D

2010. dec. 19. 20:01
 4/10 Phoney ***** válasza:

Ha keveritek, akkor tényleg tökmindegy.


Akkor megfelel az Old Man's szeszesital is, ami "technikailag" whisky, csak ezt Magyarországon gyártják és ezért úgy tudom, a legolcsóbb. Magában nem innám meg, de keverve tökéletes.

2010. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nos, hát attól függ neked hol kezdődik az iható. Nálam a 3rugós Johnny Walker Red Labelnél. Sajnos ennél olcsóbbat még nem találtam, amitől ne lett volna totális hányingerem.
2010. dec. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Az utolsóval egyet értek, vegyetek Sétáló János-t!
2010. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Red Labelt már én is ittam, az tényleg finomnak mondható!
2010. dec. 20. 14:58
 8/10 doboszoli ***** válasza:

Skótban a Sétáló, burbonban a Jim Bim, esetleg a Jack Daniels'.

Előző kettő 4500 körül. utóbbi egy ezressel drágább literenként nagykerben.

Ez alatti minőség nem iható kategória.

2010. dec. 25. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Black Velvet, 2 ezer pénz, szinte bárhol lehet kapni, a Tesco most még pohár is jár mellé, akcióba van jelenleg, mésfél kilót kóstál, szerintem nagyon megéri, kellemes, jó íz világa van, nem az a kimondott erős "férfi whiskey íz", hanem lágyabb csúszósabb, én nagyon szeretem ezt is, de inkább sétáló Jánost veszek ha tehetem
2010. dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Bali-t miért nem írja senki ? :S

nekem az a kedvenc ebben a kategóriában...a Jack Daniels drágább egy kicsit...de persze az igazi kedvenc a Chivas Regal...

amúgy jól mondja a szaki..old man's szeszes ital...szűkösebb időkben mi is azt iszogatjuk...volt olyan -nem is oly' régen- , h. csak annyi kessünk volt -kolisok vagyunk- h. 1 üveggel megvegyünk, kísérőre már nem maradt kess...hát megittuk 2en minél gyorsabban...borzalmas, petróleum íze volt...1ébként a sétáló jankót én személy szerint emiatt nem szeretem, mert annak is kissé olyan petróleum íze-illata van...persze nem a 40 ezer forintosnak, hanem a mezei, bolti red label-nek...ja am. a Black Velvet tényleg a legjobb, egy diák társaságnak, tekintve az ár/értéket...nem sokkal drágább,mint a fent említett old man's; de 28szor jobb is; kifejezetten jó whiskeynek tartom, elvileg kanadai, és egész fincsi :D

2010. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!