Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodkanarancsot mivel isszátok?

Vodkanarancsot mivel isszátok?

Figyelt kérdés

Fantát tesztek bele vagy narancslevet?

Van valami alapja annak, hogy a szénsavassal(fanta) hamarabb, illetve jobban be lehet rúgni?


2010. dec. 29. 16:18
 1/10 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Nekem Fantával jobban ízlik, mint sima narancslével. Hogy hamarabb be lehet-e tőle rúgni? Nem tudom, mert még sose voltam berúgva, de szerintem a vodkamennyiség a lényeg. :D
2010. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi. Várom még a válaszokat.

Én sokszor ittam már vodkanarancsot, de mindig narancslével. Most szilveszterkor fantával próbálkoznék :)

2010. dec. 29. 16:23
 3/10 anonim válasza:
A szénsavastól tényleg hamarabb be lehet rúgni. Idd szívószállal, de csak mértékkel.
2010. dec. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi. Na még azt sem értettem, hogy miért kell szívószállal inni. Sokan mondták, de nem tudták megmagyarázni miért. Elárulnád?

Persze, nem szereznék berúgni, csak egy kicsit feloldódni és elengedni magam.

2010. dec. 29. 16:50
 5/10 anonim válasza:
A fiziológiával nem vagyok tisztában, mindenesetre a hatás biztos... :D
2010. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. dec. 29. 17:18
 7/10 anonim ***** válasza:
a szívószál vacuum ot képez és az alkohol gőze egyből bejut a nyálkahártyádba,ergo hamar bebaxol
2010. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sztem narancslével jobb a vodkanarancs.

Szénsavasstól tényleg jobban be lehet rúgni.

2010. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem narancslével sokkal finomabb, és jobban is bírom. Bár nekem legjobban grapefruitlével ízlik, megéri kipróbálni.
2010. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb 100%os narancslével, de ha nincsen akkor megteszi a tizenpár százalékos is, vagy éppen a fanta is.
2010. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!