Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Black Velvet whisky milyen?...

Phoney kérdése:

A Black Velvet whisky milyen? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Olyan válasza érdekelne, aki ismer 1-2 ennél drágább whiskyt is. Ár/érték arányban jó? Koktélba megfelel (elég markáns) vagy nem elég erős az íze hozzá? Magában mennyire borzalmas?
2010. dec. 30. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:

attól me rtolcsóbb,mint az átlag, bolti whiskey-k nem rosszabb..sőőt..h. őszinte legyek én a sltáló jankónál sokkal jobban szeretem; koktélba szerintem a Bali az igazi, bár még nem ittam black velvet koktélból készült whiskey-t...ár/érték arányban, szerintem a legjobb,amit boltban vehetsz, és fontos az ár...egészen finomnak tartom..

black velvet - kinley gyömbér -lime = Rulez !

2010. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Jack Daniels rulz
2010. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Canadai termék. A Black Velvet whisky íze különleges eljárásnak, az utóérlelésnek, köszönhetően kivételesen lágy és bársonyos.
2010. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs de viszkinél mi az az "utóérlelés"?:DD Amúgy megvettem, elsőre furcsa mert egyáltalán nem hasonlít a skót vagy ír whiskey-re, inkább olyan mintha egy kis érlelés után megcsapták volna karamellel. (Ohoo, most olvasom, tényleg legális náluk karamellezni. Nahát:P)
2010. dec. 30. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
A Black Velvet Whisky, több más neves whiskyhez hasonlóan, külön hordóban, bizonyos ideig érlelt whiskyk keveréke, amit keverő mesterek kevernek össze. Hogy elérjék a tökéletes végeredményt a keverés után ismét hagyják érni, ezt nevezik utóérlelésnek.
2010. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A, köszönöm:)


(Hát nem sokat segít rajta, de ez az én véleményem:D)

2011. jan. 1. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb, de én mondjuk heti 1 üveggel megiszok belőle már két éve rendszeresen, szóval elfogult vagyok :-)
2015. febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!