Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit tehetnék, hogy csökkentsem...

Mit tehetnék, hogy csökkentsem a hányás esélyét szilveszterkor? XD

Figyelt kérdés
De most komolyan. Szóval milyen sorrentben nem érdemes inni a dolgokat? Pezsgővel mi a helyzet, elvileg az is elég hányatós. Valami jó ötlete, tanácsa vkinek?
2010. dec. 30. 12:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ez a keverés is 2 esélyes.Én tegnap ittam házi pálinkát,bort,sört,vermutot és nem hánytam egyáltalán.De volt olyan hogy ittam bort meg sört és hányingerem lett / hánytam.
2010. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne igyál sokat
2010. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyél előtte olyat, ami "felszívja" majd az alkoholt. (De tejes, paradicsomos, ilyen dolgokat ne nagyon.)

Nem kellene nagyon keverni sem a piákat, de nem tudom, mit akarsz inni.

És tényleg: ne igyál addig, míg rosszul nem leszel.

2010. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Phoney ***** válasza:

1. ne igyál olyat, ami megiváskor nem esik jól.

2. ne igyál túl sokat, me' az ember előbb-utóbb attól is hány, hogy túl részeg.


Amikor már nagyonjól vagy, akkor állj le, ennyi. Akkor már nem kell töb mert akkor jön a hányás.


Én egyszer direkt csináltam olyan estét, hogy szó szerint nem ittam 2 egyformát és úgy rúgtam be (talán 8-9 különböző ital). Tök jól voltam. A legvégén még megittam félüveg nagyonsz*r pezsgőt is:D

2010. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
bakker hát csak annyi hogy ne igyál annyit!!mindenki tudja hogy neki hol a határ és hogy mennyit bir...
2010. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1.ne keverd a piákat

2.ha mégis kevered,teljen el kis idő közte

3.addig igyál csak,amíg már jó a kedved,és érzed a fejedben,itt állj le,ha kezd múlni az alkohol hatása,igyál egy picit rá,ne sokat

Ne igyál addig,amíg rosszul nem vagy,ez a lényeg,vagy a piákat lassan igyad,ne igyál meg egy óra alatt nagy mennyiséget,szépen lassan,jó bulizást!B.U.É.K!

2010. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Phoney ***** válasza:
Mindent és minél gyorsabban, mert a tüzijáték a kórházablakból a legjobb (haverom mesélte egy üveg tekila után) szóval 23h-ra tönkre kell tenni magad, ha időben be akarsz kerülni:P
2010. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Most is, mint mindig mértékkel. Nem attól felnőtt valaki, hogy részegen fetreng valahol.
2010. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne igyál sokat. Ha mégis iszol, akkor kétféle italnál többet ne!

Ha túlzásba esel, még egy féle italnál is szinte biztos, hogy hányás lesz a vége.

Egyél a piázás előtt, lehetőleg zsírosabb kaját, pl. pörkölt, ilyesmi.

Minden pohár mellé 1 pohár vizet is igyál, és lefekvés előtt szintén, akkor másnapos sem leszel.

2010. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és örülök, hogy mindenki komolyan vette.

Egyébként nem tervezek sokat inni, ellenben azt hallottam, hogy a pezsgőtől kis mennyiségben is lehet hányni a szénsav miatt. Ez mennyire igaz?

2010. dec. 30. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!