Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan lehet megszüntetni az...

Hogyan lehet megszüntetni az alkoholos lehelletet?

Figyelt kérdés

Hétvégente haverokkal beülünk egy kocsmába és szokás szerint iszogatunk, de csak mértékkel! Nem mondom azt, hogy nem rúgunk be, de van egy bizonyos határ ahol meg szoktunk állni :) szóval lényeg, hogy elmúltam 18 éves (21 éves vagyok) és a barátnőm gyűlöli ha iszom és egyszerüen olyan jó szaglása van, hogy pillanatok alatt megérzi rajtam... és ez csak sör szag, mert mást annyira nem is szoktam inni csak sört :( és a közelébe se megyek szinte és megérzi rajtam. Próbálkoztam már Negró cukorkával is, rágóval is de egyik sem használ! Az kizárt tényező, hogy ránézésre észre veszi rajtam.. ugyanis ő is szokta mondani, hogy az "alkohol szagát" érzi, meg amúgyis totál mértékkel iszunk szóval olyan elfogadható szinten... 3-4 max 5 korsó sör. Ez nekem nagyon fontos lenne, ha van valami ötletetek nagyon megköszönném :) Szeretnék nyugodtan s minden parázás nélkül iszogatni a haverokkal hétvégente.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 4. 00:11
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

max ha megvacsorázol utána. Bár kétlem hogy a pörkölt elnyomná.

Tudod ez olyan mint amikor a nem dohányzó akkor is megérzi a bagószagot rajtad amikor 1 hete nem gyújtottál rá.:)

elemi ösztön:D

2011. jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Petrezselyemlevelet rágcsálj utána, az még a fokhagyma szagát is eltünteti, gondolom akkor a sörét is! Bár biztos fura lesz neki, ha petrezselyem levél illat fog erjengeni a szádból :D
2011. jan. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Phoney ***** válasza:
100%

Közelről semmiképp nem lehelhetsz rá, mert a kifújt levegőben is szesz van...


A sörszag meg feltör a gyomrodból minden apró böffenésnél.


Öblögess szájvízzel és gargalizálj is vele, de a fenti két problémán ez sem segít.

2011. jan. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az alkoholos szájszagot meg tudod ugyan szüntetni petrezselyemmel, ez azonban nem oldja meg a problémádat, mert az alkohol ha már bekerült a véredbe, akkor az izzadságodon, és a testszagodon is érezhető. Vagyis ha a nődnek valóban jó orra van, akkor ki fogja szagolni, bármit is csinálsz. Az egyetlen megoldás, hogy ne igyál, vagy legalább ne menj a közelébe, ha ittál.
2011. jan. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 bénabéla11 ***** válasza:
66%
főleg h az alkoholszag a gyomroból jön felfele...szóval rágcsálhatsz akármit nem fog elmulni...én azt mondom egyél sokat pia után! amugy meg milyen már h nem tudsz nyugodtan elmenni iszogatni a haverokkal csak azért mert a nőd egy hárpia:D...elég szemét dolog h téged stresszel ezzel...te meg elég nyomi vagy h tűröd...
2011. jan. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Az én orrom egy átok. Én azt is megérzem, ha tegnap ivott valaki.Én is iszom, nem zavar, ha más is ezt teszi, de eltitkolni nem tudná senki. Egy liftben áll 6 ember, simán megmondom ki mit evett, ivott, ki nem mosott fogat, öregember szájszagot stb. Nem jó ez nekem.
2011. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj még szekfűszeget is elrágcsálni, vagy szemes kávét.
2011. jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 arbeitmachtfrei válasza:
85%
Házipálinkával.
2011. jan. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Az üdítő segít, csak nem sörözés után kell inni, hanem helyette. :P
2011. jan. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 BeerHunter ***** válasza:
100%
Mint fentebb kiderült az alkoholos lehelletet nem lehet megszüntetni->szüntesd meg a másik felet. Jól kifoghattad a bnődet, ha hétvégén sem enged el sörözni. Ha jobban be is rúgok, maximum nevet rajtam az enyém:)
2011. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!