Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy üveg Voila pezsgőtől be...

Egy üveg Voila pezsgőtől be lehet rúgni?

Figyelt kérdés

Az üveg 0,75 literes és az alkoholtartalma 6,5 % (szóval nem rendes pezsgő, annak mondom aki nem ismeri).


Nem vagyok hozzászokva az alkoholhoz, még soha nem voltam részeg de még spicces sem, csak nagyon ritkám iszom valami alkoholt akkor is keveset.


Ha mondjuk két órán belül megiszom az egész üveg Voila-t, milyen hatása lehet rám?


2011. jan. 4. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem iszol gyakran, akkor igen, talán berúghatsz tőle, persze nem hányásig... de lehet.

Amúgy nem igazán érezni az alkoholtartalmát, meg édes is, iataja magát, ezért is kell vele vigyázni.

De az tuti, hogy erősen spicces lezel, mert szénsavas is, és hamarabb a fejedbe fog szállni.

2011. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Másfél doboz sörnek felel meg. Nekem az semmi, meg sem érzem.

De egyénfüggő. Ha ritkán iszol, akkor mosolygós leszel tőle.

2011. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az egyik kedvenc pezsgőm.Inkább habzó bornak mondanám.Milyen ízű?Barackos,cherry-s vagy áfonyás?
2011. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ritkán iszom, előfordult, hogy a második üveg sör után annyira szédültem, hogy nem mertem felállni. Persze ez mindenkinél más, de ennyitől én már simán kész lennék :)
2011. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


12:23-as: barackos :)


Az a helyzet, hogy most fogunk "utószilvesztert" tartani, szóval a baráti társaságom most tud összejönni bulizni egy kicsit, mert szilveszterkor különböző okok miatt nem jött össze. Én nem szoktam inni, mert a legtöbb alkoholnak az ízét nem szeretem és a berúgás gondolata sem vonz.

Viszont múltkor ittam egy pohárral a Voilá-ból, és nagyon ízlett, ezért gondoltam jó ital lenne nekem a bulira, nem is nagy az alkoholtartalma, van is itthon két üveggel.

Viszont berúgni most sem szeretnék, csak nem igazán tudom, hol van (nekem) a határ mivel annyit még sosem ittam, hogy ezt megtapasztaljam. És mivel nagyon finom italnak tűnik, félek hogy esetleg többet sikerül inni, mint kéne. :)


19/L

2011. jan. 4. 13:49
 6/9 Ó-szilva válasza:
Nem :D
2011. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pancsítsátok össze azt a pezsit valami vodkával, és máris úgy bekúrsz tőle másodmagaddal, hogy anyád tárt karjaiba is hánysz majd, amikor kinyitja az ajtót.
2011. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ne szarjál igyad csak berugsz tőle, legalább jobban leszel.
2013. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Persze! Max. az asztal lábába.................... :D :D :D
2016. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!