Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol lehet alkaoholszondát...

Hol lehet alkaoholszondát vásárolni?

Figyelt kérdés
Az egyik alkalmazottunk eléggé iszik, és szeretnénk egy kicsit ráijeszteni, mert kirúgni nem akarjuk. Jó munkaerő, de le kellene szoknia arról, hogy munkaidőben iszik.
2008. jan. 24. 08:19
 1/4 anonim válasza:
93%
Munkavédelmi boltokban kapható. Egy csomagküldő a tabla.hu. Üvegszondát vegyél, az néhány száz Ft, nektek nem kell szerintem az alkoholszintmérő gép, az több tízezerbe kerül mindenhol és évente be kell méretni. Vegyél hozzá Ittasságvizsgálati naplót is. Ne keverd össze a jópofát a veszélyessel, a munka és az alkohol még egy sörözőben se egyeztethető össze. A mai cégek nem jótékonysági egyletek, mindenki pótolható és egy ittas kolléga nagyon leviszi a csapat morálját. A másik meg majd a drogot nézeti el, a harmadik a mosdatlanságot, stb. Hogyan bízzak meg abban a munkatársamban, aki bármikor elszámolhatja magát vagy a selejtet kiküldi hibátlanként? Utána meg a csoport kap letolást.
2008. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
69%
google-el gyorsabban kapsz választ.....
2008. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
81%
1ébként már 5000 ftért lehet digitálisat kapni
2008. márc. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
ebolt.hu -n vettem. Nekem egy Tanita márkájú szondám van már 4 éve arra pont elég,hogy kimutassa biztosan a volán mögé ülhetsz e
2009. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!