Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Semmilyen gyógyszerre nem...

Semmilyen gyógyszerre nem szabad inni?

Figyelt kérdés
Pénteken szeretnék menni bulizni, viszont beteg vagyok :/ Köhögésre kaptam Robitussin szirupot, meg nemtudom mire Lekoklar-t..ezekre sem lehet inni?
2011. jan. 25. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én multkor algopyrinre megittam egy üveg fehérbort aztán elég jol voltam utána xD
2011. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 doboszoli ***** válasza:
100%
A központi idegrendszerre ható gyógyszerekre nem TANÁCSOS, mert kiszámíthatatlanná teszi a hatását.
2011. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Abból a szempontból nem az igazi, hogyha kihányod, nem hat. És hiába mondod, hogy nem vagy hányós, meg nem iszol annyit, lehet, hogy a kettő együtt ha mást nem is felfordítja a gyomrod. :D

Fájdalomcsillapítóra ne igyál semmiképp viszont, mert nem egy embert ismerek, aki utána a detoxban kötött ki.

2011. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
De szabad! valamelyiket csak úgy lehet bevenni ha iszol rá, különbem nem csúszik le
2011. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hejjj de vicces vagy kedves uccso..te kajak azthiszed ha bulizni megyek vizet fogok inni v szörpöt?:)

többieknek köszi(:

2011. jan. 25. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Robitussinra mértékkel ihatsz, mert nem olyan nagy hatásfokú gyógyszer, de természetesen jobb ha nem iszol.


Én egyszer elfelejtettem, hogy bevettem Cataflamot, ráadásul 2db-ot elég rövid idön belül, mert rohadtul fájt a fejem. Utána kb 3 órával elkezdtem nyugodtan inni és furcsa volt, hogy a 3 üveg sörtöl már nem birok felállni sem rendesen. Filmszakadás és másnap mesehallgatás, hogy mit müveltem...

2011. jan. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Rivotrillal voltam így,mint az utolsó válaszoló.

Bevettem 4 szemet és ittam rá mint a kefekötő.Aztán majdnem detox lett a vége.Elhagytam az összes pénzem,és nem voltam magamnál,azóta is szégyellem magam mikor mástól hallom miket csináltam.

2011. jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
juujj hát az nem lehetett kellemes nektek :S köszi a válaszokat..és ugy döntöttem h nem iszok akkor.csak kibirom:D
2011. jan. 26. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!