Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi volt a legérdekesebb...

Mi volt a legérdekesebb pálinka vagy párlat, amit ittatok? Milyen gyümölcsből készült, így értendő a kérdés

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 20:00
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Datolyapálinka. Igazhitü muzulmánok főzték Tunéziában. A repülőtéri tranzitban árulják csak. Nálam megkostolhatod.
2011. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

Házi mandarinpálinka.

Házi vegyes - ez inkább gyilkos, mint érdekes. A párom testvére csinálta, gyakorlatilag mindent beletett, amit tudott. Senki se tudja meginni, olyan bűn rémes :D

De az erdélyi áfonyapálinkát semmi se múlja felül.

2011. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Igyatok fényszarui pálinkát! az a jó:D
2011. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Agárdi banán és narancs párlat... uh, isteni mindkettő:)
2011. febr. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nekem nagy élmény volt egy, a Vértesböl származó idös néni házilag készített, a saját kertjében termesztett eperböl készült pálinkája. Csodás aromája volt.


Különleges volt viszont egyszer Ausztriában, Tirolban a hegyek között egy ùgynevezett "útszéli kisvendéglöben" az esetem. Kértem a vendéglöst, hogy a helyi specialításokkal szolgáljon nekem. Apperitivnek KÁPOSZTA pálinkát kaptam - szintén házi készítésü volt. Az, hogy nagyon erös volt, az még csak hagyján; de olyan büdös volt, hogy az egész étterem engem szidott - persze jót is nevettünk az eseten.

2011. febr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az 51 fokos vegyes pálinka, vagy a barack kiváló, igaz az utóbbi ritkaság. A házi pálinkánál nincs jobb, ami a boltokban kapható az mind utánzat, mert kiszárítja a bőrt, míg a házitól nyálkás marad.
2011. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Phoney ***** válasza:

14:44 Ne haragudj, csak kíváncsiságból: mennyibe került a legdrágább bolti pálinka amit ittál és nem érte utol a házit?

Mert én azt hittem felismerem a sz*rt, de már vettem boltban jót, persze 1000 Ft/dl-nél olcsóbban nem, szóval most kétségbe vagyok esve:P

2011. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, mert nem vagyok nagy pálinkaivó, de ittam már bolti pálinkát, ami nem nyerte el a tetszésem.. Egyébként pálinkafőzős családban vagyok, úgyhogy tudom mi a jó pálinka:)
2011. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
vegyesgyümölcs medvehagymával ízesítve, olyan mintha egy jó erős fűszeres levest innál:)
2011. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
a som pálinka.. és kutya rossz...
2011. febr. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!