Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol lehet olyat csináltatni,...

Hol lehet olyat csináltatni, hogy egy piás üveg és egy valamilyen tárgy van benne?

Figyelt kérdés
Remélem érthető volt a kérdés :) A lényeg hogy a piás üvegen belül van egy motor vagy vmi. Valaki nem tudja hol lehet olyat csináltatni, Debrecenben kellene. És ára kb mennyi? Köszönöm :).
2011. febr. 4. 15:45
 1/5 Tinker Bell ***** válasza:

[link]


Erre gondolsz ugye?

Nálunk az egyik ajándékboltban lehet ilyet kapni. De szerintem teszveszen vagy vaterán is találsz.


Árat nem tudok, de gondolom nagyon drága, mert kézzel készítik és nagyon sok meló van vele.

2011. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy eleve kész darab nem valami drága, fröccsentenek ilyet olcsón is :D
2011. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem olyanra gondoltam :)) Ital van benne de az üveg belsejében van egy tárgy mondjuk egy motor vagy autó, vagy amit kérsz. Cska sajna nem tom mi a neve :(
2011. febr. 4. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Ilyesmi, mint az első?

[link]


A google-ba: díszüveges borok, aztán lehet keresgélni

[link]


üdv!

2011. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igenigen, ilyenre gondoltam :) Köszönöm szépen :)
2011. febr. 5. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!