Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » írjátok már meg nekem, hogy...

írjátok már meg nekem, hogy netkek mi a kedvenc koktélotok? Mit szerettek. Kíváncsi vagyok.25L

Figyelt kérdés
Nekem a kedvencem egyébként a "Sex on the beach" és a "Choco-Schoko" shake.A legutóbbi az alkoholmentes.
2011. febr. 8. 01:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én kedvencemnek nincs helye, csdak egy helyen, csak egy ember tudja elkészíteni...

tequila, őszibaracklikőr, vörösáfonyalé, almalé, mentaszirup...az arányokat még én sem tudom:)

2011. febr. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cory Rose ***** válasza:
Nekem a tequila sunrise.
2011. febr. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Long Island, bár a legtöbb koktélnál ugye, helye válogatja, hogy mi a jó...
2011. febr. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pángalaktikus Gégepukkasztó természetesen....
2011. febr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudja valaki, hogy a "Choco-Schoko" hogyan készül? :)
2011. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem van benne csoki- és kókusz szirup is.Meg tej.De én nem tudom elkészíteni.Szegeden majdnem minden helyen lehet ilyet kapni.A jobb cukrászdákban és szórakozóhelyeken tuti van.azé tudom,mert oda jártam suliba úgy 5 évig.Egyébként meg vidéki lány vagyok...:-P
2011. febr. 8. 20:11
 7/8 anonim válasza:
Caipirinha, strawberry martini, mojito, bora-bora, cranberry kick
2011. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
piña colada minden mennyiségben :)
2011. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!