Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kaptam egy sörcsapot ajándékba...

Kaptam egy sörcsapot ajándékba, ami 5L-es hordóval működik. Milyen áruházakban lehet ilyen hordókat venni?

Figyelt kérdés
A bajom az, hogy Tescoban pl egy féle volt, az is vagy 5ezer forint, kicsit soknak találtam. Magyar sörök esetleg jóárasítva kaphatók valahol ilyen formában? (elsősorban arra számítok, hogy legalább az üveges sör árában jövök ki vele)
2011. febr. 19. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Már bocs de minek akarsz te pénzt kiadni a csomagolásért?


A lényeg a sör nem?


Azt meg már kapni akciósan is 100 forintért fél litert! (jófajtát, nem Német jónak mondodtat)


Én a helyedben eladnám azt a sörcsapot vmi baleknak, és vennék rajta sört!


Egészségünkre! ;)

2011. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ajánlom figyelmedbe a szerb, vagy román söröket.
2011. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mert nem ugyanaz egy sör hordóból csapolva mint üvegből. persze aki 10forintos sört iszik annak mindegy
2011. febr. 19. 12:09
 4/4 BeerHunter ***** válasza:

Üveges sör árán itthon biztosan nem kap aluhordós sört.


4-5000 Ft körül mozognak.

2011. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!