Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » VODKA-BOMBA-CATAFLAM! Ki az...

VODKA-BOMBA-CATAFLAM! Ki az aki már ivott?

Figyelt kérdés

VODKA-BOMBA-CATAFLAM! Ki az aki már ivott?

mik voltak a hatásai? nagyon ki ütött? miben volt a hatása mint a rendes piálás hatása?


2011. márc. 4. 22:33
1 2
 1/15 anonim válasza:
72%
Aki ivott ilyet, valszeg azért nem válaszol, mert már nem él...
2011. márc. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
(1 év feletti életkorban a "Cataflam 15 mg/ml belsőleges szuszpenziós cseppek" alkalmazhatóak)
2011. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
én még nem ittam, nem is fogok, mert tényleg 500 forintból 40 másodperc alatt a földre visz. apám mondta, hogy ne is próbáljam ki. de valószínűleg nem halálos, de elég durva.
2011. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
57%

Durva??? Ló...etetőt..... Én 27 vagyok,haverommal 2literes boron,kólán,vodkán,és kommersz szeszen edződtünk 17-21-ig.Plusz némi gyógyszer...Xanax, Naltrexon, Contramal....Ja, azt sem tudják sokan mik ezek? Ópiát tartalmú gyógyszerek, ellllég durvák...lenyomsz egy felest,meg egy ilyet,és....nyomába sem érsz az előbb említett kombónak.

Ez tré.Lópikula..sztem csak azok mondják akik próbálták,azoknak akik nem...felnagyítják a hatást,így elérve azt h felnézzenek azokra akik már próbálták.Ismétlem:lópikula.

2011. márc. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy én mennyi mindenről lemaradtam! :O
2011. márc. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Sajnos az egyéni túlérzékenység kockázatát leszámítva "lópikula".


PLACEBO hatás érvényesül, hogy "hú, de betéptem" valójában a májat gyilkolja, közben semmi extra élmény!


A Xanax és társai is "csak" kiadós emlékezet kiesést fokoznak, ami a részegséggel is alapon együttjár.


Felejteni sem segít, mert a problémák megmaradnak, amint józanodás kezdődik.


Vezetni abszolút tabu, dupla annyi ideig, mint sima ivászat után!!!!!!

2011. márc. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Hmm.. direktbe sohasem innék gyógyszerre,DE két esetet azért elmesélek:

Egyszer durván megfájdult a fejem,könnyben állt a szemem olyan szinten voltam szarul. Épp szülinapozni voltunk, késő du. volt,még nem nagyon volt fogyasztás. Kértem egy gyógyszert,és valaki mondta hogy "erre ..lehet inni". Megittam közel 10 feles Unicumot,szinte közvetlen rá, az égegyadta világon semmi bajom nem lett. Később kiderült hogy egy apró részlet nem jutott el az agyamig. Azt mondták hogy "erre NEM lehet inni". Hát egyik bizonyítéka ez annak, hogy sok minden fejben dől el. Ha akkor valaki kiakad,és nekikezd sopánkodni h mi lesz,tuti rosszul leszek.

Másik, 3 hónapos nem kis dózisú antibiotikum kúra alatt megittam 8,5 dl Martinit együltő helyemben. (Annyira megszokott volt, hogy szedem azt a sz..t,hogy már fel se tűnt..) Attól se lett bajom..

Apum fiatalabb korában egyszer véletlen(?) ráivott algopyrinre közvetlen bevétel után.. állítása szerint attól beállt mint a gerely. :D

2011. márc. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Én már próbáltam de soha többet mert másnap nagyon fájt tőle a seggem.
2011. márc. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a segged fájt másnap, akkor nem a piával, hanem az ivócimborákkal lehet a baj!

XD

2011. márc. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira durva, haveromék mesélték.

Egyszerűen kicsapod magad, a földön mászkálsz. Kicsap. Semmi értelme. Az a jó ivászat, amikor megtalálod azt a pontot, ahol még nem vagy fáradt, hanem pörögsz, és eléggé nagyon be vagy rúgva. 15%-ra a kidőlés felé. Nem értem egyébként, hogy ennek mi értelme van, jobb piásan bulizni, és jól érezni magad mint a sarokban hányni és szenvedni.

2011. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!