Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legjobb sör, amit...

Melyik a legjobb sör, amit ittatok eddig életetekben?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 17:22
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Heineken-t iszik a fater...de azért én is szeressem...:)

eddig amit ittam nagyon bejött...:)

nálam a Heineken a favorit...de a Borsodi se rossz..:)


ha Whiskey-t kérdeznéd akkor a Jack Daniels..:DD

2011. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ottakringer !
2011. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Nagyon sok kedvencem van, a legjobb talán a Stella Artois ezek közül, de legalább annyit tud a HB is, ami árban sokkal barátibb. Ezeken kívül Kőbányai, Kanizsai, Soproni, Arany Ászok mind mind szuper kategória.
2012. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Rolling Rock...nemtudom ismeritek-e de nagyon finom..

sajnos már csak Amerikában Isznak olyat..

olyasmi márka ez is mint a Dunkin' Doughnuts, már az is csak Amerikában van..pedig legalább ugyanolyan jó..mint a Rolling Rock..(bocs a hülye példát)

2012. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Hm...kedvencem a Dreher Bak meg a Szalon barna, világos sörök közül meg a Jelen a favorit:)
2012. jún. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

a kedvenc ÁTLAGOS söröm az a Borsodi :-)


van még egy sör amit szeretek de e gy kicsit drága és nem is fél literes hanem kevesebb az pedig a Coronita :D [link] TEsco-ba, Interspar-ba szoktam venni kb 300-290 Ft körül van de ilyet ritkán veszek...ha veszek is akk viszont egy 5 üveggel legalább :D

2013. jan. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!