Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tejszín alapú koktélokba főző...

Tejszín alapú koktélokba főző vagy habtejszínt kell rakni?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan tejszín ami koktélokhoz való. És ha főző vagy habtejszín kell, akkor csak bele kell önteni vagy előtte fel kell verni vagy csinálni vele valamit.
2011. márc. 23. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a recept nem tér ki rá külön, akkor - gondolom - normál tejszín. És hogy folyékony legyen, nem kell felverni,mert akkor már hab (tejszínhab) és nem folyékony. :)
2011. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából mindegyik receptnél csak tejszínt írnak, de a boltban csak főzőtejszínt és habtejszínt lehet kapni sima tejszínt még nem láttam.
2011. márc. 23. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
habtejszín, pl. hulala nagyon jó.
2011. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
sima habtejszínt tegyél bele , nem felverve. a mixerek is azt használnak.
2011. márc. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok. Bocsi,nekem egyértelmű volt, hogy a sima tejszín az a habtejszín.


Üdv!

2011. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasznos kérdés és válaszok, én turmixreceptnél nem tudtam, melyik tejszín kell, az alacsonyabb kalória- és zsírtartalom miatt meg főzőtejszínt vettem, és nem is lett túl finom az eredmény...
2011. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!