Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van az, hogy az eggyik...

Miért van az, hogy az eggyik ismerősöm alkoholmentes sört kért a boltban, és nem adták oda neki?

Figyelt kérdés
Esetleg mégsem alkoholmentes, csak a címke az? :D
2011. ápr. 25. 22:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
miaz h nem adják oda? :D ha meg nem alkoholmentes miért osztogatták ma a rendörök a soföröknek?
2011. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
első. biztos azért osztogatták mert megakarják őket büntetni :P
2011. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
MI az hogy nem atták odaja neki?
2011. ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Phoney ***** válasza:
Hát meg kell kérdezni, hogy miért.... ha 0,0% van a címkén, akkor alkoholmentes ital, oda kell adnia. Van amelyik nem egész 0,0%, azt gondolom nem adhatja oda.
2011. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Gondolom nem volt 18.

Vannak ilyenek nekem még anno pl a wattot nem adták ki mert 18as karika van rajtaO_o

2011. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Sztem azért nem adják oda neki mert tartanak attól, hogy valami jóindulató hülye félreérti aztán feljelentgeti őket, és rájuk szállnak a hatóságok.


Senkinek sem hiányzik a balhé.


Mellesleg én azt nem értem ha igazán alkoholmentes, akkor miért nem lehet kapni automatából is?


Vagy maga a sör íze is tiltott 18 év alatt???

Vagy 18 alatt csak cukros löttyök fogyasztását engedélyezi a törvény szintetikus koffeinnel meg aromákkal???



Szal ezen is látszik, hoyg a politikusok NEM DOLGOZNAK, CSAK LOPNI JÁRNAK BE!!

2011. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez most olyan, mint amikor 16 vagy 17 voltam, és lottózóban akartam fesztiválbérletet venni... Nem adták ki, pedig a lottózós nőt ismertem, és ő kért meg nekem egy férfit, hogy ő adja neki a pénzt, mert tőlem nem fogadhatja el...

19/l

2011. ápr. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A Tescoban voltam pénztáros. Ha korhatáros terméket vásároltak, mindig megjelent egy piros üzenet a képernyőn, és olyankor nem lehetett oda adni 18 év alattinak. Az alkoholmentes sörnél is megjelent.
2011. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó, megértem, de 23:37-vel eggyet értek. Már az íze is korhatáros? Mit tiltanak benne ami nem alkohol?
2011. ápr. 26. 20:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Jézusom de gáz hogy a wattot nem adták ki:D én a tescóba járok sörért 15 éves létemre, meg cigarettáért is mentem már be a ahveromnak, és gond nélkül kiadták:D
2011. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!