Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehet rendelni az internetről...

Lehet rendelni az internetről valahonnan Karlovačko márkájú sört? Mert ajándékba szeretnék adni egy kartonnal valakinek és eddig nem találtam olyan oldalt, ahonnan tudnék rendelni.

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugorj ki érte Károlyvárosba, nincs olyan messze. :)
2011. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Addig is:

[link]

2011. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D Sajnos nem tehetem meg, hogy kimenjek horvátba...(nincs jogsim, meg időm se nagyon)
2011. máj. 7. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs kamionos ismerősöd? Velük lehet beszélni, hoznak neked :) Páromnak is van egy kamionos ismerőse és egyszer hozott neki valamit kintről. Interneten fórumokon is keresgélhetsz, hátha valaki tud neked segíteni (pl. határ mellett élő személyt megkérsz, hogy hozzon neked kintről, aztán elküldeted vele postán és kifizeted a postaköltséget). Ez a legegyszerűbb szerintem. :)
2011. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs kamionos ismerősöm, gondolkoztam pedig, hogy nem tudnék-e valakit meg kérni ez ügyben, de sajnos nem jutottam előrébb. Azért is kérdeztem meg itt, mert reméltem valaki ad egy linket, és akkor csak meg kell rendelnem a netről :D de hát nem minden ilyen egyszerű, különben meg apámat akarom születésnapjára meglepni ezzel :)


16 vagyok ezért az ilyen számomra "bonyolultabb" megoldások nem hiszem, hogy hasznomra lesznek:S

de azért köszönöm a válaszodat:)

2011. máj. 7. 20:39
 6/6 anonim válasza:

[link]

egy évvel később,remélem még hasznodra válik.

2012. dec. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!