Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Aki nem szereti a Heinekkent...

Aki nem szereti a Heinekkent az nem nem szereti a sört?

Figyelt kérdés

Édesapám mondta ezt a bölcsességet, nekem egyenlőre még semmilyen sör nem ízlik, így nem tudhatom:D Ti mit gondoltok?:)

13/L


2011. máj. 8. 12:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
55%

szerintem is a Heineken az egyik legfinomabb.de ez ízlés dolga...ízlésekről pedig hülyeség vitatkozni.

21/f

ha tanácsolhatom, késöbb se szokj rá az alkoholra, kevés annál visszataszítóbb látvány van mikor egy lány vedel mint a ló és még büszke is rá..

2011. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a Heineken jó sör. :) Tehát igaz is lehet a megállapítás, akinek egy jó fajta sör nem ízlik, annak a többi fajta se nagyon fog. Rengeteg fajta sör létezik, de vannak válogatós emberek, akik csak egy bizonyos fajtát szeretnek.
2011. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jaj, dehogyis:D

Rettegek attól, hogy egyszer önkívületi állapotban legyek, és ne tudjam hol vagyok. És amúgy is utálok bulizni.

2011. máj. 8. 12:53
 4/11 Phoney ***** válasza:
Marhaság. Nem szeretem a hájnekkent, de szeretem az Erdingert, Leffét, San Miguelt, meg az angol és ír söröket. Aki szerint ezek után nem szeretem a sört, azt képen röhögöm.
2011. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem minden sör Heineken, de minden Heineken sör :D

Attól hogy valaki nem szereti a Heinekent, még szerethet másfajta sört... Én is szeretem, de van néhány sörfajta amit nem igazán kedvelek :)

2011. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Izlések és pofonok különbözőek.

13 évesen nekem sem ízlett a sör, felfoghatatlan volt számomra, miért isszák. Azóta eltelt jó pár év...még most sem izlik, de a citromosat és a barna sört (guiness-t) megiszom.


Üdv!

2011. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

lárifári


és csak a bodzás radler!

2011. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BeerHunter ***** válasza:
Matemarikai értelemben édesapód azt mondta, hogy aki szereti a Heinekent, az nem szereti a sört:)) Egyébként nem rossz sör a Heineken, de az árának kb. 1/2,1/3-át éri.Ez az én véleményem :)
2011. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon jó sör a heineken, én nagyon szeretem, de amikor 380 forint egy üveggel a kocsmában akkor midng valami magyar sört, vagy löwenbraut választok inkább:)
2011. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
jézus ereje hogy lehet a heinekent nem szeretni ?! :D:D:D
2011. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!