Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyiket iszod szívesebben?...

Letolom a Totot kérdése:

Melyiket iszod szívesebben? Melyik üt meg jobban? Melyik Finomabb? Egy Nap milyen mennyiséget tudnál belőle meginni ill. mi az ami neked elég ha elkezdesz Inni!?

Figyelt kérdés
Fröccs,VADÁSZ,Sör,Házi Bor tisztán(vörös,fehér),KOCCINTÓS tisztán,Pezsgő,Absinthe,Narancsos Soproni
2011. máj. 12. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ebből amit megiszok, az valami jobb házibor, vadász, pezsgő és a narancsos Soproni. Ezekből gyakorlatilag bármennyi jöhet, elég jól bírom az alkoholt, de a tömény italokat nem szeretem. Pl. szilveszterkor, bulikban egész éjjel eliszogatom ezeket, és nem nagyon látszik rajtam. :)


Nekem (meg a páromnak, haveroknak) bejön még a Sangria, az gyümölcsös vörösbor. Kólával vadásznak is sokkal finomabb, mint a sima vörösbor, de behűtve, felmelegítve forralt bornak, vagy akár a gyümölcssalátákba is finomabb, az ára is elég elviselhető.

2011. máj. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak ezek közül? Sör (de nem mindegy, milyen). A legjobban az abszint üt, abból két-három pohár elég (hideg vízzel higítva, az eredeti svájci abszintot nem kell cukorral pacsmagolni meg gyújtogatni). A mennyiség amúgy is változó, kiszámíthatatlan tud lenni az alhohol-toleranciám.


A finom desszertborokat szeretem, de az ugye nem házi kategória. Vadászt (ez a vbk gondolom, nálunk guszti) tiniként ittam literszámra, akármilyen vörösborból, illetve akkortájt fröccsöt is.

2011. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a fröccsöket szeretem különböző hígítási arányban, mikor milyet. Finom fehér száraz borból. Valamint a sört. A mennyiség nálam is változó.

Üdv

2011. máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én a finom félédes fehér bort szeretem tisztán. napi 1-2 deci.

a félszáraz pezsgőt pedig imádom.

rövidital, sör soha.

(:nagymama:)

2011. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megiszom akármelyiket ezek közül,habár a narancsos Sopronit nem biztos.
2011. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én - nő lévén - édes párti vagyok.

Ha választani kell akkor Tokaji ÁTS Cuve, vagy valami finom pezsgő. És csak mértékkel, mert hamar a fejembe száll. :)

2011. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a 2 ami a legjobban megüt az a koccintós meg az absinthe, ha ezekből egy jó kis mennyiséget megiszol inkább elkábulsz, nem is berúgsz.:D
2011. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!