Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van egy Johnnie Walker Red...

Van egy Johnnie Walker Red Label Limited Edition whisky-m. Honnan tudom hogy hány éves? Mivel nincs rajta ilyesmire utaló dátum. Sőt megnéztem egy párat és egyiknél se volt feltűntetve.

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tuti megromlott, azt már nem szabad elfogyasztani, mert ártalmas az egészségre. Sőt egyszerűen kidobni sem lehet, mivel veszélyes hulladéknak minősül. Azt javaslom, hogy küld el nekem és én ingyen és bérmentve gondoskodok a megsemmisítéséről.
2011. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem romlott meg, meg lehet még inni nyugodtan.
2011. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
:)))
2011. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Phoney ***** válasza:
40%

RED Label limited? Furcsa, hogy a legolcsóbból csináltak különleges kiadást, de ha valami pontosabb is van a címkén (esemény) az alapján el lehet indulni.


A red label kb 35 különböző whisky keveréke (azaz nincs igazán "kora"), és az íz szempontjából nem számít, hogy milyen rég töltötték az üvegbe (abban ugyanis nem lehet érlelni).


A Red Labelen nem tüntetik fel a legfiatalabb összetevő korát sem, mert azt úgyis csak 3 évig érlelték.

2011. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen az rá van írva hogy 3 évnél hosszabb ideig érlelik.

Ismerősöm kapott nagybátyjától egy 44 éves balit, amin úgyanúgy nincs dátum csak az öreg tudta mikor vette és ő azt vette alapul. Én erre gondoltam. Egy annyi idős wiskeynél jó lenne tudni mennyi idős. Gondoltam valami kód van az üveg aljában ami utal rá vagy zárjegyben. Passz.


Pl. azt se tudom mit jelent hogy limitált kiadás, mi célból adták ki. Azis rajta van hogy Bottle Number: RGY907

2011. máj. 22. 10:51
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


ilyen?

2011. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ezaz! Rá is van írva hogy 100 éves évforduló, a hajósok emlékére akik vitték a világ minden tájára.
2011. máj. 23. 10:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Szép a csomagolása!
2011. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!