Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy csináljak finom limonádét?

Hogy csináljak finom limonádét?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy cukor, citrom (lé) meg víz kell bele csak az arányokat nem tudom pontosan. Légyszi gyorsan válaszoljatok, mert szomjas vagyok : D
2011. máj. 29. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pohár aljára kb 3 teáskanál cukor, felöntöd citromlével vagy ujjnyira-kétujjnyira, aztán felöntöd vízzel. :D

De ha rendes citromot használsz, abból több kell. Esetleg kis menta. De ízlés kérdése, én fele citrommal szeretem. XD De ez be szokott általában jönni. ^^

2011. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mielőtt még leírtad megcsináltam. Jó sok cukrot beleöntöttem meg pár deci citromlét,nagyon fini lett :D Megy a hütőbe aztán pedig iszoooook :P
2011. máj. 29. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!