Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Honnan lehet beszerezni a...

Honnan lehet beszerezni a legerősebb Absintheokból? Absinthe Karmagiddon/Absinthe Gothicsinth/Hapsburg Absinthe 90 Premium Reserve Extra Strong

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 21:15
 1/6 Phoney ***** válasza:

Ezekből csak külföldi webshopokban (pl. [link] de remélem tudod hogy ezek elég távol állnak a hagyományos abszinttól (100 éve nem is léteztek 75%-nál erősebbek.)


Itthon a Rodniks 85% a legerősebb, azt sokfelé kapni, főleg italnagykerben. Persze az igazából csak színes vodka, de a szeszfoka megvan (úgy látom ez érdekel), és olcsó.

2011. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
külföldről mennyi lehet a szállítás?? csak ugy hobbibol szeretném megizlelni milyen azaz igazi 90 fok :D ittam már 85ös rodniksot hát mit mondjak kb 6-7 felessel ittam belőle nagyon kiütött:D meg már ez is annyira erős hogy az... szerte szét mar belül
2011. máj. 30. 21:35
 3/6 Phoney ***** válasza:

Itt olyan 3-4 ezer lesz a szállítás. Külföldről általában csak akkor éri meg italt rendelni, ha 4-5 üvegről van szó.


Ha csak a szeszfok érdekel akkor szerintem ne 10.000 Ft-os italokat rendelj, hanem pl olaszoknál vagy lengyeleknél lehet kapni 96%-os finomszeszt...de talán a szomszéd országokban is. Vagy lehet, hogy piacon is találsz.

2011. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az a 85%os mennyibe kerül? És mekkora lehet?
2011. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Phoney ***** válasza:
A 85-ös rodniks 3-4 ezer közt van a nagykerekben, többet ne adj érte. 0,7 liter.
2011. jún. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
köszi
2011. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!