Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mojito vagy Cosmopolitan?

Mojito vagy Cosmopolitan?

Figyelt kérdés
esetleg vmi más koktél? mi a kedvenc?
2011. jún. 11. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen más kategória a kettő:) a Cosmo finom, édes, a Mojito kicsit kesernyésebb. A Sex on the beach is finom, hasonlít a cosmóra kicsit. Én személyszerint a Tequila Sunriset és a Speed-et szeretem. Berúgni legjobban pedig a Bahama Mamától rúgtam be:D Ja, és a Cuba Libre is jó:)
2011. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Glamour.

Amúgy én a gyümölcsöset és a lime-osat vagy milyet szeretem.

2011. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Phoney ***** válasza:

Nekem most a Chrysanthenum a #1:)


-- 3 cl Bénédictine (helyette lehet Hubertus)

-- 6 cl száraz vermut

-- 3 löket valódi abszint (helyette lehet ouzo vagy ánizslikőr; gyagyiabszint semmiképp)


(A fenti kettőből inkább a mojito:)

2011. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Tequila Sunrise nálam is nyerő. De a Mojito is fincsi. Amit még szeretek, bár szerintem ez inkább kevert ital, mint koktél, és itthon nem nagyon láttam még, az a spritz: 1 rész habzóbor, 1 rész vmilyen bitter (campari, aperol, cynar- attól függően, hogy édesebbet, vagy kevésbé édeset szeretnénk) és 1 rész szóda.
2011. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!