Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Garrone-val milyen jó koktél van?

Garrone-val milyen jó koktél van?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 10:50
 1/5 Phoney ***** válasza:
Ez most kb olyan kérdés, mint hogy Zwackkal milyen jó koktél van. Melyikkel??
2011. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs, azt hittem ez egy ital. Vermouth.
2011. jún. 22. 16:56
 3/5 Phoney ***** válasza:

Azt még sejtettem, hogy a vermutokra gondolsz, csak abból is van vagy 4 féle:)


Leggyakrabban extra dry-t és rossót használnak koktélokban, de sosem mindegy, hogy melyiket.

2011. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez extra dry, mit lehet vele csinálni, mert magára nem szeretm. Van valami jó koktél?
2011. jún. 22. 18:41
 5/5 Phoney ***** válasza:

Szerintem csinálj belőle martinit, nagyon jó és csak gin, meg persze jég kell hozzá. (Vodkával sem rossz, de általában a ginest választom.)


[link]


Havana Club: ugyanez, csak gin helyett fehérrummal, és keverve, nem rázva:)


Dry Bronx: 1:1:1-ben vermut, gin és narancslé, jéggel rázva.


Crystal Highball Soda: féldeci vermut és féldeci narancslé felöntve szódával.


Nem nagyon tudok olyan koktélt, amihez sok kellene belőle, mivel elég határozott íze van...de ginnel és vodkával bármilyen arányban kísérletezhetsz vele. Romlani nem romnlik, bár idővel kicsit rosszabb lesz az íze. Ha hűtőben tartod, akkor lassabban.

2011. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!