Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új instant kalinka fényről?

Figyelt kérdés

Megéri? milyen ízekben vannak? mennyire üt? :)


köszi a válaszokat


2011. júl. 6. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Még nem kóstoltam, de lehet, hogy jobban jársz a hagyományos módszerrel. Habár egy próbát megér. :)
2011. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hagyományos jobb:)

valami szörp,és szódás szifonba vodka:)ráengeded..ütős:))

és finom is..nekem a hagyományos sokkal jobban ízlik!!!

2011. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és az instant cucc is üt vagy alig érzi az ember? :)
2011. júl. 6. 18:01
 4/10 Phoney ***** válasza:
Ha ugyanannyi pénzből sima kalinkát és szörpöt veszel, az szénsav nélkül is sokkal jobban üt. Sikeres cucc lesz ez szerintem, de az ár/érték arány kicsit hajmeresztő:)
2011. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én nemrég próbáltam ki, igazából pozitivan csalódtam benne, azt hittem, hogy kb. a vodkát majd kispórolják belőle, de nem, szóval finom, viszont nem mondanám jobbnak a hagyományosnál, ami mellett viszont az szól, hogy olcsóbb és azért valljuk be, hogy csak stílusosabb is:)
2011. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mert ha tehetném én is a hagyományos házi módszernél maradnék, de sehonnan nem tudok szódásszifont meg patront szerezni :/ :D
2011. júl. 7. 07:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hagyományos kisboltokba, ilyen helyeken szoktam venni én is. Amúgy egyetértek az előző hozzászólókkal, tényleg finom, üt is(21 fokos, mi ketten ittunk meg egy üveggel, ami fél liter, nekem elég is volt), de ha ugyanezekből a hozzávalókból csinálhatsz olcsóbban ugyan ezt. Ja és most le van árazva a Tescoba, 1499 huff egy üveg.
2011. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam tescoba már 1900Ft+ 200 a szifon :/ de vettünk egy natur 38 fokosat :D holnap meglátjuk mi lesz
2011. júl. 7. 21:13
 9/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nem robbant fel, de egy szar volt :S 2tönknek nem volt elég úgy hogy 1:1-be felhígítottuk naranccsal a maradékot meg fénnyel... :/ nem éri meg megvenni, inkább a régi módszer :)
2011. júl. 9. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!