Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A steffl és a kőbányai alja...

A steffl és a kőbányai alja sörnek számít?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 20:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Szerintem abszolút nem vannak ezeknél 100* aljább sörök...
2011. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
melyekre gondolsz?:D
2011. júl. 9. 10:18
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
A kőbányai abszolút igen, tipikus olcsó, proli sör...az összes munkás ezt issza...a Steffl szerintem annyira nem para, ok, hogy olcsó, de elvileg osztrák sör, gyakran szoktuk haverral tálcákkal venni,nem a kedvencem, de meg lehet inni
2011. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs nagy bajom a kőbányaival, szerintem eléggé iható sör, de azt azért túlzásnak tartom, hogy 1-2 boltban 190ft körüli áron kapható..
2011. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

szóval a kőbányai sör azért alja sör, mert sokan isszák?

értem! a kérdező nem arra gondolt, hogy milyen íze van?

2011. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Már ne haragudj meg kedves Kőbányai-t ócsároló ember de ha neked ez rossz sörnek számít akkor még nem ittál LIDL-ös DEEP sört! Na az ami sz*r. :D
2011. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

A Kőbányai a magyar sörök között elég szarnak számít, mondjuk a Rákóczi, a Nimród és a Kanizsai is egészen elképesztően szar.

Amúgy ilyen Tesco lager meg LIDL-ös sörök között is találni undorítóakat.

2011. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
oké, hogy relatív ez is, mint minden, azaz, hogy a kőbányai még jó is lehet, mondjuk a lidl termékeihez, vagy 1 kanizsaihoz képest...de akkor ezzel micsoda különbség van a kőbányai meg az amstel között ?...
2011. júl. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ízlések és pofonok. a kőbányainak nagyobb a "kannás" híre, mint magában a sör. én szeretem, teljesne jó íze van, még márkás is. ami legalja, azok a legolcsóbb legcímkétlenebbek, gyanúsan egyszerű kinézetűek. főleg ha mondjuk az élelmiszerlánc " saját" márkája,akkor megette a fene az egészet. a steffl jó önmagában is, (mondjuk csak a címe osztrák, itthon gyártják), a kőbányai pedig valóban olcsóbb ízű, de még mindig jó ízzel iható szerintem.
2011. júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsonak:

A legtobb sort itthon fozik, de szabvany szerint, szoval ugyanolyan izuk van mint mas orszagokban. Ami sort importalnak azok altalaban joval dragabbak az atlagnal pl.: murphy's, newcastle,...

A kerdesre valaszolva, szerintem a kobanyai egy rossz sor, de nem ihatatlan, es tenyleg nem a legrosszabb sor. A steffl-t jobban szeretem de az sem a kedvencem.

Szerintem se a kobanyai, se a steffl nem aljasor.

2011. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!