Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egyetemen / koliban mennyire...

Egyetemen / koliban mennyire szoktak pálinkát fogyasztani?

Figyelt kérdés

Idén szeretnék pálinkát főzetni tisztán gyümölcsből, eredetileg magamnak meg a haveroknak készíteném, de ismerősöm mondta hogy ha jó minőségű lesz koleszokban nagyon lehetne teríteni....


Mit gondoltok??


22/F


2011. júl. 24. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem koleszokban nem a minőség a lényeg, csak be lehessen baszni tőle. De lehet, hogy rosszul gondolom...
2011. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad van...:) de szar pálinkát mégsem szeretnék adni senkinek sem.
2011. júl. 24. 14:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon és tényleg nem a minőség a fontos! :D Én is főzetek most, direkt a fősulira! ;)
2011. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a minőség az első az egyetemeken, főiskolákon, hanem az ár... Ettől függetlenül lehet próbálkozni vele, bár úgy tapasztaltam, hogy ez a korosztály szinte mindent megiszik. :D
2011. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Hát figyelj. Nekem bármi jöhet, csak olcsó legyen és ütős. Szerintem ezzel a legtöbb egyetemista így van.
2011. júl. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Phoney ***** válasza:

Ha jó lesz, akkor megy majd mint a cukor, mert a jó házipálinkának van az országban a legjobb ár/érték aránya.


A koleszos sem 2000 Ft-os büdösviszkit vagy rojálvodkát vesz majd, ha ennyiért jó pálinkát is vehet.

2011. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szoktak. És ez is csak zsebpénz/ösztöndíj/atyai támogatás kérdése...
2011. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igaz. De olcsón ki kell hozni. Főleg hogy most biztosan nem ti vagytok az egyetlenek, akiknek eszébe jutott a dolog.
2011. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A házi pálesz fogyni fog mint atom, tapasztalat. Tavaly vittem be 3 üveggel durván 3 litert, aztán nem sokáig bírta. Én is főzetek egy ismerősömmel akinek nagyon bejött az idei baracktermés szóval ha minden jól alakul 10 litert fogok kapni:) persze azt már befogom osztani hogy maradjon egy jó darabig XD
2011. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És mennyiért adjátok el?
2011. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!