Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vélemények a Karlens Cider...

Vélemények a Karlens Cider sörről?

Figyelt kérdés
A Lidlben kapható valami gyümölcsös sör (ha egyáltalán sör) 4,7 % alkoholtartalom, körte, málna és alma ízesítésbe.
2011. júl. 29. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez igazabol gyumolcsbor, de szensavas. Az almasnak es kortesnek savanykasabb az ize, a malnas edeskes, amolyan noies. Bar en ezt a Lidl-s fajtat nem ismerem, de cider johet barhol, barmikor. :) Bovebben pedig itt.

[link]

2011. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Inkább menj a Tescóba és ott van szuper finom,eredeti almás Sommersby cider.Na azt merem ajánlani.250 ft.
2011. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Az nem sör, az cider.

Az almás tűrhető, de a körtésnek - mint azt egy kedves barátom ily találóan megfogalmazta - Nivea-krém íze van.

Viszont azt előrebocsájtom, hogy se ennek, se a Somersby-nak nincs köze az igazi ciderhez.


Kapható még a LIDL-ben üveges gyümölcsbor (cidre, mert francia), amit egy ismerősöm dícsért, de én még nem kóstoltam, és neten sem néztem még utána.

2011. júl. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Nagyon finom!

Alma és körtebor alapú, alkoholos szénsavas ital. Nem sör! Ne is várj sörízt!

De tényleg nagyon finom, nekünk a körtés ízlett leginkáb, de az almás is jó. A málnás nem tetszett, nagyon műízű.

2011. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ, kipróbáltam, ízlett.
2011. júl. 31. 21:27
 6/9 Zsozso0007 ***** válasza:
69%

a Somersby egy kalap sz@r, köze nincs a ciderhez, max annak hívják, de 15% almalével mit akarnak? Ez olyan, mintha a bor 15% szőlőlevet tartalmazna!!!


Vannak komoly ciderek a Tescóban, Auchanban, Corában, ezeket érdemes venni csak... A legjobb ciderek: Kopparberg, Magners

2011. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Karlens és még 30 másik cider tesztje itt:

[link]

2011. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zsozso0007 ***** válasza:
MOCSOK!!!! :) ezt miért nevezik cidernek???
2011. nov. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az almás egész jó a körtés viszont nagyon furcsa, műízű.

Az még benne a jó hogy ellentétben az itthon kapható ciderekkel ez 0.5 L -es míg a többi márka csak 0.3 általában.

300 Ft körül van szóval aki nem annyira sznob ivó annak ez pont jó.

2016. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!