Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Azt olvastam itt hogyha a...

Azt olvastam itt hogyha a cefréhez rakok cukrot akkor kilónként három liter vizet kell hozzá önteni. Erre miért van szükség?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom,ha nem teszel hozzá cukrot,is kellene valamennyi víz,mert ha nem elég lédús a cefre,akkor leég.Hogy mennyit,azt nem hallottam,hogy volna rá valami előírás,de nekünk is ezt mondták a főzőben tavaly.Merthogy mi nem raktunk rá se cukrot,se vizet,így elég kevés is lett,meg nagyon nehéz volt állítólag bánni vele.
2011. júl. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phoney ***** válasza:
100%

Azért, mert biz. cukortartalom fölött kihal az élesztő.


De tudod mit, nem is kell abba gyümölcs, csak annyi, hogy kiforrjon a cukros víz. Te is megkapod a kerítésszaggatót, az asszony is főzhet lekvárt. Az élet szép.

2011. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!