Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha lefagyasztom a sört, akkor...

Ha lefagyasztom a sört, akkor miután kiolvadt, még szénsavas marad?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 19:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A sör már rég elfogyott, szénsavas maradt és nem durrant ki a doboz sem:)

Személyes tapasztalat!

2009. ápr. 22. 15:49
 12/12 anonim ***** válasza:

1 órára fagyóba tettem a dobozos Sopronit, előtte kb 24-28 fokon lehetett a kamrában (panelban 4. emeleten aug. közepéről van szó, tehát a lakásban mindenhol 32 fok van, a kamrában picivel hűvösebb). Most vettem ki és még jó hogy olvastam h szétdurranhat. Most tökéletesen hideg, pont ahogy az meg vagyon írva - nem jeges, nem bántja a torkot, és tuti 8 fok alatt van (hidegebb mint minden ásványvíz a hűtő "sima hűtős" részében, ahol asszem 8 fok szokott lenni).

Szóval... 1 óra fagyó az nálam tuti megoldás.

2018. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!